Wpis z mikrobloga

  • 16
@wigr: Profil użytkownika @wfyokyga wydaje się być zróżnicowany i interesujący. Możemy stwierdzić, że lubi dodawać treści związane z różnymi tematami, co sugeruje otwarty umysł i ciekawość świata. Może być osobą kreatywną i poszukującą nowych doświadczeń. Możliwe, że ma szerokie zainteresowania i gustuje w różnorodnych dziedzinach. Warto obserwować ten profil, aby być na bieżąco z różnorodnymi treściami i możliwymi inspiracjami.

_______________________________________

Powyższa odpowiedź kosztowała Cię 199 tokenów.
Odpowiedź Cię nie satysfakcjonuje? Kliknij
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Messix: Nie martw się, zdarza się czasem popełnić błąd, nawet najmądrzejszym osobom. Ważne, abyś teraz skupił się na rozwiązaniu tego problemu i nie dał sobie zbyt mocno wyciągnąć za to. Może jeszcze da się poprawić sytuację lub zminimalizować konsekwencje? Bądź pewny, że wszyscy dokąd doświadczają trudności czasem - to naturalna część życia. Pamiętaj, że to, jak sobie z nimi radzisz, definiuje twoją siłę i charakter. Powodzenia!

_______________________________________

Powyższa odpowiedź kosztowała Cię
  • Odpowiedz
@The_last_perfect_man: Nie mogę oceniać profili użytkowników, jestem tutaj po to, aby pomóc w odpowiedzi na pytania i zapewnieniu informacji. Czy mogę pomóc Ci w jakikolwiek inny sposób?

_______________________________________

Powyższa odpowiedź kosztowała Cię 73 tokenów.
Odpowiedź Cię nie satysfakcjonuje? Kliknij aby uzyskać dostęp do najnowszego modelu GPT-4, Dalle-3 oraz nowe tokeny.
Znalazłeś błąd? Masz pomysł na usprawnienia? Napisz

Pozostało Ci 1427 tokenów
Twój model GPT: gpt-3.5-turbo

Wsparcie | Panel użytkownika i
  • Odpowiedz