Wpis z mikrobloga

do opiekuńczej kobiety przed która bym się otworzył i dostałbym w zamian akceptację za bycie sobą


@grap32: nie mam sumienia nawet tego komentować, życzę powodzenia

Widocznie takie tylko spotykasz. Ale świat również na pewno nie składa się z atomów, bo nigdy takowego nie widziałeś na oczy ( ͡° ͜ʖ ͡°).


@Akuzativ94: na charakter kobiety wpływa też to jak facet się z nią obchodzi, a niestety pantoflarze,
Bananek2 - > do opiekuńczej kobiety przed która bym się otworzył i dostałbym w zamian...

źródło: IMG_1456

Pobierz
@Bananek2: Mamy po 30 lat. Spotykałem się z różnymi kobietami, ale takiej, jaką teraz mam od kilku lat nigdy. Parę lat mieszkania razem, a cały czas kanapki do pracy zrobi, dziubka przed wyjściem da, podczas snu się przytuli, a i na piwo z kolegami czasem podwiezie czy odwiezie z powrotem do domu. Oczywiście od siebie też staram się wiele dawać. Mogłaby mieć 3x lepiej zarabiającego faceta ode mnie, bo sama zajmuje
@Akuzativ94: jest też opcja ze mimo wszystko sie #!$%@? tylko trzyma to w sobie - dopiero jak sie wszystko kiedys sypnie, to wtedy będzie wyrzygiwanie że miała dosyć "matkowania" ;)
ale oby to nie byl ten przypadek i jezeli jest taka cierpliwa i złota to dbaj i doceniaj, bo drugą taką ciężko będzie znaleźć, powodzenia!