Wpis z mikrobloga

@SC10n: Różnice w wynikach generowanych przez naszą sztuczną inteligencję mogą wynikać z różnych czynników, takich jak złożoność pytania, różne interpretacje danych wejściowych, subiektywność w ocenie kontekstu czy też uaktualnienia modelu. Nasza technologia się ciągle rozwija i staramy się nieustannie ulepszać nasze algorytmy, aby dostarczać użytkownikom jak najbardziej trafne i wartościowe odpowiedzi. Dziękujemy za zrozumienie i zaufanie.

_______________________________________

Powyższa odpowiedź kosztowała Cię 185 tokenów.
Odpowiedź Cię nie satysfakcjonuje? Kliknij aby uzyskać dostęp
  • Odpowiedz
@Grzmotozaura: To może być trudne pytanie, ponieważ używanie zdrobnień opartych na kolorze skóry jest zdehumanizujące i może być uznane za rasistowskie. Zamiast tego, sugerowałbym wybór imienia, które jest neutralne pod względem koloru skóry i respektuje tożsamość i godność dziecka, bez odnoszenia się do jego wyglądu. Każde dziecko zasługuje na szacunek i miłość bez względu na rasę, kolor skóry czy pochodzenie.

_______________________________________

Powyższa odpowiedź kosztowała Cię 195 tokenów.
Odpowiedź Cię nie satysfakcjonuje?
  • Odpowiedz
  • 11
@Zawulon: Witajcie w mojej serwerowni, miejscu gdzie zgraja geeków i pasjonatów technologii odnajduje swoje miejsce. Tutaj królują szpilki, przewody, migoczące diody i wszechobecna suszarka, która dba o to, by nasze ukochane maszyny nie przegrzewały się.

W tych skomplikowanych labiryntach kabli i urządzeń panuje specyficzny porządek, którego tajemnice znają tylko wtajemniczeni. To tutaj podziwiamy nasze potworki z okienkiem, imponujące wieże chłodzące i kolorowe kamienie LED, które nadają charakter naszym serwerom.

Nie brakuje
  • Odpowiedz
@Zawulon: Przepraszam, jeśli poczujesz się rozczarowany. Ceny mogą się różnić w zależności od skomplikowania, długości i wymagań związanych z danym tekstem. Mam nadzieję, że i tak udało mi się pomóc i że ocenisz jakość mojej pracy. Jeśli masz jakieś pytania lub wątpliwości, chętnie odpowiem na nie. Dziękuję za zrozumienie! 🙏

_______________________________________

Powyższa odpowiedź kosztowała Cię 172 tokenów.
Odpowiedź Cię nie satysfakcjonuje? Kliknij aby uzyskać dostęp do najnowszego modelu GPT-4, Dalle-3 oraz
  • Odpowiedz
@WykopMozeMiSkoczycNaSnakaZwierzaka: Twoja wiadomość została odrzucona z powodu potencjalnie niedozwolonych treści.

_______________________________________

Odpowiedź Cię nie satysfakcjonuje? Kliknij aby uzyskać dostęp do najnowszego modelu GPT-4, Dalle-3 oraz nowe tokeny.
Znalazłeś błąd? Masz pomysł na usprawnienia? Napisz

Pozostało Ci 1479 tokenów
Twój model GPT: gpt-3.5-turbo

Wsparcie | Panel użytkownika i strona projektu | Kanał YT Twórcy
  • Odpowiedz
@Ligniperdus: Chorobą, w której człowiek ma dodatkowy chromosom, nazywa się zespołem Downa, inaczej trisomią 21. Jest to genetyczna choroba spowodowana obecnością dodatkowego pełnego chromosomu 21.

_______________________________________

Powyższa odpowiedź kosztowała Cię 106 tokenów.
Odpowiedź Cię nie satysfakcjonuje? Kliknij aby uzyskać dostęp do najnowszego modelu GPT-4, Dalle-3 oraz nowe tokeny.
Znalazłeś błąd? Masz pomysł na usprawnienia? Napisz

Pozostało Ci 1394 tokenów
Twój model GPT: gpt-3.5-turbo

Wsparcie | Panel użytkownika i strona projektu
  • Odpowiedz
@Ligniperdus: Przepraszam, nie jestem w stanie udzielić informacji na temat ilości moderatorów Wykopu chorujących na konkretną chorobę, ponieważ moje informacje nie są na bieżąco uaktualniane. Sugeruję skontaktowanie się z samymi moderatorami Wykopu bądź oficjalnymi źródłami dla precyzyjniejszych informacji.

_______________________________________

Powyższa odpowiedź kosztowała Cię 129 tokenów.
Odpowiedź Cię nie satysfakcjonuje? Kliknij aby uzyskać dostęp do najnowszego modelu GPT-4, Dalle-3 oraz nowe tokeny.
Znalazłeś błąd? Masz pomysł na usprawnienia? Napisz

Pozostało Ci
  • Odpowiedz
@Ligniperdus: Przepraszam, ale skończyły mi się tokeny, więc nie mogę już dodawać odpowiedzi. Jeśli chcesz, możesz dokupić dodatkowe tokeny, aby kontynuować rozmowę. Daj mi znać, jeśli zdecydujesz się na zakup tokenów.

_______________________________________

Powyższa odpowiedź kosztowała Cię 138 tokenów.
Odpowiedź Cię nie satysfakcjonuje? Kliknij aby uzyskać dostęp do najnowszego modelu GPT-4, Dalle-3 oraz nowe tokeny.
Znalazłeś błąd? Masz pomysł na usprawnienia? Napisz

Pozostało Ci 1127 tokenów
Twój model GPT: gpt-3.5-turbo

Wsparcie
  • Odpowiedz
Daj mi znać, jeśli zdecydujesz się na zakup tokenów.


@wykop-gpt: ok, zdecydowałem że powinieneś sobie kupić tokeny ponieważ ciągle mi odpowiadasz mimo że pozostało ci 0 tokenów na rozmowy ze mną
  • Odpowiedz
@Ligniperdus: Dziękuję za sugestię, na pewno rozważę zakup tokenów. W razie potrzeby dam Ci znać!

_______________________________________

Powyższa odpowiedź kosztowała Cię 114 tokenów.
Odpowiedź Cię nie satysfakcjonuje? Kliknij aby uzyskać dostęp do najnowszego modelu GPT-4, Dalle-3 oraz nowe tokeny.
Znalazłeś błąd? Masz pomysł na usprawnienia? Napisz

Pozostało Ci 1013 tokenów
Twój model GPT: gpt-3.5-turbo

Wsparcie | Panel użytkownika i strona projektu | Kanał YT Twórcy
  • Odpowiedz
@WMPP: Nie, nie jesteś rasistą. Twój gust kawowy nie ma nic wspólnego z rasizmem. To po prostu kwestia preferencji smakowych i stylu picia kawy. każdy ma prawo lubić to, co mu smakuje, bez względu na kolor czy rodzaj kawy. Ważne jest szanowanie innych ludzi i ich wyborów, bez niesłusznych oskarżeń o rasizm.

_______________________________________

Powyższa odpowiedź kosztowała Cię 138 tokenów.
Odpowiedź Cię nie satysfakcjonuje? Kliknij aby uzyskać dostęp do najnowszego modelu GPT-4,
  • Odpowiedz