Wpis z mikrobloga

#p0lka #przegryw #zwiazki #blackpill

Zawsze mnie bardzo śmieszy jakie oburzenie ogarnia ludzi, gdy kobieta spotyka się z muzułmaninem. Bo w Polsce niby rodzina faceta wcale się nie wtrąca, traktuje wspaniałe jego kobietę, są mili i uprzejmi i wcale nie bawią się w intrygi ani nie rujnują kobiecie życia :)) a sam facet odnosi się z szacunkiem i dzieli sie obowiązkami domowymi :)).
  • 27
  • Odpowiedz
  • 0
@DEMONzSZAFY: Oczywiście, faceci i ich wścibskie rodzinki :))) co jak co, ale Arabowie z większym szacunkiem odnoszą się do płci damskiej niż p0lscy jankowie, którzy myślą, że sprośne żarty, czy tzw. „konskie” zaloty są na miejscu i to kobietę bawi xD a jeśli chodzi o przemoc, to jak już wszyscy wiemy to przemoc ma płeć i twarz mężczyźny ;)) i tutaj nie ma różnicy czy to biała czy czarna twarz ;)
  • Odpowiedz
  • 0
@Yawimaya: bywałam nie raz w Stambule i jakoś jeszcze nic mi się nie stało ;)) a co więcej, czułam się tam bardziej komfortowo niż w Polandii z obleśnymi Jankami ;))
  • Odpowiedz
@Mamaboss: Mnie to nie śmieszy. Związek z takim kolesiem ze Zjednoczonych Emiratów to spoko opcja. Nawet jak się rozstaniecie, to będzie płacił gigantyczne alimenty na dziecko bo go na to stać.
  • Odpowiedz
  • 0
@Grizzzly: Zgadzam się, Arabowie biorą odpowiedzialność za swoje dzieci i rodziny. Nawet jeśli zdarzają się sytuacje wynikające z różnic kulturowych, to dzieci są ich oczkiem w głowie i mężczyźni wiedzą, że muszą wziąć odpowiedzialność. Dochodzi do tego również presja ze strony ich rodzin.
  • Odpowiedz
Nawet jak się rozstaniecie, to będzie płacił gigantyzczne alimenty na dziecko bo go na to stać.

Nawet jeśli zdarzają się sytuacje wynikające z różnic kulturowych, to dzieci są ich oczkiem w głowie i mężczyźni wiedzą, że muszą wziąć odpowiedzialność. Dochodzi do tego również presja ze strony ich rodzin.


@Grizzzly: @Mamaboss: () mhm, tylko wyjeżdżając do domu zabierze dzieciaka ze sobą i tyle go
  • Odpowiedz
  • 1
@Grizzzly: Dla samej rozrywki polecam Tunezję, świetnie wyglądający mężczyźni, wiedzący co porusza kobietę. Natomiast na męża to jak napisałaś, kogoś z Emiratów lub Katarczyka ;))
  • Odpowiedz
  • 0
@Grizzzly: Wiedza z własnego doświadczenia jak wyglada to w Polandii, gdzie codziennie się słyszy o alimenciarzach czy przemocy w rodzinie ;) i jakoś to po nich spływa :))
  • Odpowiedz
@Mamaboss: Wydaję mi się że jest to kwestia tego że jest się normalnym facetem. Ale z obserwacji moich to uprzejmi ludzie, jakąś większa pozytywną energię od nich czuć, też trzymają się bardziej swoich zasad i je przestrzegają, no i nie piją alkoholu
  • Odpowiedz