Wpis z mikrobloga

Szukam słuchawek, dokanałowych, koniecznie na kablu, im krótszy tym lepszy, do #quest3

Nie muszą być wspaniałe, wystarczą przyzwoite. Bardzo lubię profil dźwiękowy sony WH-1000XM3

Któreś KZ brać i szukać do nich krótkiego kabla? Jeśli tak, to które i czy jest jakiś solidny sprzedawca i słuchawek i kabli?

Budżet albo do 200PLN jeśli mają być tylko niezłe, albo do 1K jeśli mają być bardzo dobre i z potencjałem że je jeszcze do czegoś innego wykorzystam - nigdy nie miałem ani planarów ani armatur, a w sumie z chęcią bym spróbował

#vr #sluchawki #audioboners
  • 9
@Leniek bardzo lubisz profil xm3, czyli #!$%@? bass boosted, a jednocześnie chcesz spróbować planarnych, które basu praktycznie nie mają. Coś tu się nie spina
bardzo lubisz profil xm3, czyli #!$%@? bass boosted, a jednocześnie chcesz spróbować planarnych, które basu praktycznie nie mają.


@Ralphs: Skąd zdanie, że IEMy z przetwornikami planarnymi nie mają basu?

@Leniek: Czyli szukasz mniej więcej czegoś ciepłego z mocno podbitym basem i mało agresywnego. Kilka propozycji, które przychodzą mi do głowy z takim dźwiękiem: 7Hz Legato, Blon Z300, Tangzu Fudu Verse 1. Jeśli koniecznie z przetwornikiem planarnym to Tin Hifi P1
  • 0
czegoś ciepłego z mocno podbitym basem i mało agresywnego


@cukru: Jup, Ciepłe brzmienie, ale tez nie studnia basu, raczej lekkie podbicie a na pewno nie agresywne i kłujące wysokie tony. Przejrze to co podesłałeś. a kojarzysz czy do któregos modelu dostanę krótki kabel ~50cm?
a kojarzysz czy do któregos modelu dostanę krótki kabel ~50cm?


@Leniek: Raczej nikt hurtowo takich kabli nie sprzedaje, z tego co widzę to w tym sklepie na aliexpress można się dogadać co do długości kabla: https://www.aliexpress.com/store/910746107
W większości słuchawek złącze jest ustandaryzowane (2 pinowe 0,78mm), tylko może być ono schowane w obudowie lub na płasko. 7Hz i Tangzu mają na płasko, Blony mają trochę dziwniejsze złącze, przypomina to stosowane w KZ