Wpis z mikrobloga

Oto pan i pani kaczka mandarynka. On atrakcyjny, przyciągający spojrzenia, wierny. Do zaoferowania własna dziupla w drzewie, umiejętność tańca i mnóstwo dynaminy. Ona zwykła, nie wyróżniającą się szara myszka dla anonka. 5/10 wśród kaczek. A mimo wszystko kilku takich samców rywalizuje o nią jedną, bo tak działa natura.

Ale z jakiegoś powodu wykopki uważają, że to kobieta powinna oferować coś facetowi, starać się i zabiegać o niego z racji tego, że jest przeciętna z wyglądu.

#kaczka #zwierzaczki #logikaniebieskichpaskow
WielkiNos - Oto pan i pani kaczka mandarynka. On atrakcyjny, przyciągający spojrzenia...

źródło: temp_file176158537518774662

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

szara myszka dla anonka. 5/10 wśród kaczek.


@WielkiNos: xD

Co prawda, to prawda. Facetom homo sapiens w dupach się poprzewracało, a para pan kaczka i pani kaczka to piękna miłość.
  • Odpowiedz
  • 1
@WielkiNos a widziałaś kiedyś penisa kaczki? Nic dziwnego że kaczor musi przekonywać kaczuchę do włożenia sobie takiego dziwoląga. Nie to co nasz piękny ludzki naganiacz ()
  • Odpowiedz
  • 1
para pan kaczka i pani kaczka to piękna miłość.


@Grizzzly do tego czytałam, że pan chad kaczka mandarynka jest monogamiczny i wierny. Dobierają się z panią kaczka na całe życie.
  • Odpowiedz
  • 1
a widziałaś kiedyś penisa kaczki? Nic dziwnego że kaczor musi przekonywać kaczuchę do włożenia sobie takiego dziwoląga.


@Emble bo pan chad kaczka to redpillowiec. Zamiast narzekać, że kaczki są okropne, bo mają do zaoferowania tylko tzipę nadrabia mniejsze przyrodzenie np. tańcem czy lepszym własnym gniazdkiem.
  • Odpowiedz
@WielkiNos
No niestety polki nie mają wiele do zaoferowania. Typowa polka to brzydka niedziewica pasożyt. I ja jeszcze rozumiem żeby polki faktycznie były coś warte. Ale niestety poziom polek jest nieporównywalnie niższy od polskich mężczyzn, nawet jeśli polek jest mniej.
Tylko Polaków wytresowano do służenia kobietom.
  • Odpowiedz
@Grizzzly
Czy ja wiem czy jadu?
Jestem raczej za równo uprawnieniem (uwzględniając odrębność uczuć i potrzeb mężczyzn i kobiet), I nie rozumiem tego wmawiania polkom nieistniejącej wartości.

Raczej jestem zdania że polkom należy się traktowanie na jakie zasługują, a nie oczekują z samego faktu bycia kobietą.

Urodzenie się kobietą to żaden wyczyn i kobiecie nie należy się żadna nagroda.
  • Odpowiedz
  • 0
Wczoraj jeden koleś znowu pisał że jak facet chce mieć wierną kobietę to jest narcyzem i powinien iść na terapię.


@pawel89uri jakiś spermiarz, który sobie nie wyobraża trzymać benisa w spodniach i projektuje swój brak panowania nad sobą na innych.
  • Odpowiedz