Wpis z mikrobloga

Jak tam gotowi na kolejny świetny artykuł na wp:

"To mój pierwszy publiczny coming out. Po wyborach wróciła nadzieja, ale ciągle jesteśmy w średniowieczu - mówi nam Ewa Żyła, była piłkarka, obecnie sędzia, która czeka na uchwalenie ustawy o związkach partnerskich."


https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/1108809/po-wyznaniu-zwraca-sie-do-premiera-zyjemy-w-sredniowieczu

W prawdziwym życiu, walka rolników o lepsze jutro, walka o biznesy, interesy, walka przewoźników, ale najważniejsze dla lewicy to aborcja i związki partnerskie a i oczywiście i równość, ale ty Areczku masz zapier*alać a ja będę na emeryturce jako gorąca 60-tka xd, a ty haruj.

#fajnopolactwo
#polityka
#po
#pis
#europa
#neuropa
  • 15
  • Odpowiedz
@OscarGoldman: dla niektórych ludzi związki partnerskie czy aborcja to ważniejsze tematy niż walka o biznesy. Wyobraź sobie, że Tobie nie pozwoliliby wejść w związek małżeński, protestowałbyś? Gdyby utrudniali Ci posiadanie dzieci?

Można żyć skromniej, z wyższymi podatkami, opłatami ale najważniejsza będzie rodzina.
  • Odpowiedz
@OscarGoldman: Małe sprostowanie rolnicy nie walczą o lepsze jutro.
A ich walka o biznesy i interesy to walka o jeszcze więcej kasy od nas. Rolnicy są upośledzoną grupą społeczną. Dostają pińcet rodzajów wsparcia zaczynając od KRUS'u. Po pierwsze niech nauczą się działać na wolnym rynku.
  • Odpowiedz
  • 2
@OscarGoldman: Tak, dla mnie od urojeń skrajnej prawicy ważniejsze są związki partnerskie i aborcja.

Nie interesuje mnie podatek od srania pod śmietnikiem w zimowe wieczory oraz rodzaj pestycydu do pryskania truskawek zakazany w Mołdawskim Kiszyniowie w okresie wiosenno-letnim, nie mam podstawowych praw, w tym zakonserwowanym antyludzkim państwie gdzie co drugi polityk ma krzyż w mózgu.
  • Odpowiedz
  • 0
@Dragonan: jeśli chodzi o KRUS, to większość dużych rolników tego nie płaci, bo sa na zusie + vat, dlatego że przekraczają limit chyba 200k przychodu rocznie + po prostu handlują więc z miejsca im bardziej opłaca się bycie na vat, ale owszem mniejsi sa na KRUS, bo o ile pamiętam to powyżej 3k dochodu rocznie i wskakuja na ZUS, więc trzeba dobrze kombinować na żeby nie płacić zusu, ale tu wkracza,
  • Odpowiedz
@OscarGoldman: Olaboga, ludzie nie poświęcają każdej chwili na protest r0lasów tylko walczą o swoje własne sprawy xD Zachowujesz się OPie jak obrażone dziecko tupiące nóżkami bo ktoś nie chce grać w grę którą Ty lubisz
  • Odpowiedz