Wpis z mikrobloga

@SynGilgamesza: rozsądnie napisane i prawdziwie. Ćwiczyć tylko dla siebie. Cipy nie widziałem na oczy, poza cipką córki przyjaciółki mojej matki jak miałem 9lat i cipki mojej matki, gdy ta konała na łożu śmierci i musiałem ją oporządzać.
  • Odpowiedz
@Zapyzialec
A czy w tym czasie podjąłeś jakieś próby aby spotkać się z jakąś dziewczyną?
No i druga sprawa, czy uważasz, że kobieta, z którą związał się wspomniany przez Ciebie dżentelmen, jest atrakcyjna?
  • Odpowiedz
@1001001: moje próby spotkania wyglądały tak jakby słoń jak zrobić fikołka. Jestem upośledzony towarzysko. Nawet ciężko mi się z chłopami spotkać, a co dopiero z babą. Dobrze, że mam już 35lat. Jeszcze drugie tyle i pewnie pójdę do piachu. Szybko zleci.
  • Odpowiedz
@1001001: jest jak jest. Nie wiem czy ja sam ten mur tworzę czy on już po prostu istnieje, a ja nie potrafię go rozbić. Nie zamierzam niczego rozbijać, bo robienie czegoś na siłę przynosi przeciwne efekty do zamierzonych, mimo że mam szczere intencje.
  • Odpowiedz
@kipowrot No i jak myślisz czemu Ci tak mówili? Żebyś zasadził sobie cope w postaci siłowni. Ludzie Ci nie powiedzą wprost "jesteś brzydki", "masz nie atrakcyjną twarz", itp itd. Ludzie zwyczajnie nie potrafią nazywać rzeczy po imieniu. Siłownia jest spoko, sam chodzę, ale twoja pierwsza wizytówka w relacjach między ludzkich to twoja morda
  • Odpowiedz
@Zapyzialec Bo mu odpowiada byle pustak.

Ty też byś mógł jakbyś założył badaoo czy coś i zagadal do jakiejś z dzieckiem - takiej baby z najniższej półki, a nie top juleczki.

Ale pewnie godność ci nie pozwala itp, wiec masz odp dlaczego tak to jest. On zrobil dziecko, nie mając warunków, ty też byś zrobił? No wlasnie. Taka jest różnica między wami.
  • Odpowiedz
  • 11
@Xefirex

Dla kobiet w męskiej sylwetce najatrakcyjniejsze jest to, co wynika czysto z genetyki, czyli wysoki wzrost, szerokie obojczyki, wąskie biodra, estetyczne, symetryczne przyczepy mięśni itd.
  • Odpowiedz
@SynGilgamesza jak ma sie dobre geny, ciało i kase jak oskarek to charyzma idzie w parze.
To duzo ulatwia, bo prawidłowo sie rozwijasz, oraz zwiększasz social skila dzieki wielu rozmowom i interakcjami ze znajomymi
  • Odpowiedz