Wpis z mikrobloga

maszfajnedonice - Które autko byście brali dla małej rodziny? 
Fun car - mocny głośny...

źródło: porc

Pobierz

Który bierzesz?

  • Porshe Macan 3.0 38.3% (23)
  • Volvo XC90 hybryda 2.0 61.7% (37)

Oddanych głosów: 60

  • 16
@cwlmod: Ten Macan dla 4 osobowej rodziny z małymi ale nie wózkowymi dziećmi to rozmiarowo idealny. On jest większy niż Audi Q5 i na długość i szerokość. Wydaje się mały na zdjęciach.
A cena jest taka sama - poza paliwem utrzymanie też się bardzo nie różni.

Problem jak robi się trip po europie kilka tygodni. Wtedy już Volvo wygrywa w każdej kategorii.
Natomiast na zakupy do miasta lepszy Porsche bo nie
@masz_fajne_donice: Dla mnie osobiście ten rozmiar suva jest idealny, a xc90/cayenne to wielkie krowy, które bardziej się bujają na boki niż wybierają nierówności (szyja mnie bolała jak testowałem x5 na górskich drogach).

Dla mnie to dalej nie jest sensowne pytanie: albo potrzebujesz więcej miejsca i musisz kupic xc90 lub podobnego suva, albo kupujesz fajną wersję auta o pasującym ci rozmiarze.

Rozmiar to wymaganie pierwszorzędne. Co ci z tego, że bugatti ma
@cwlmod: Tu i tu się zmieszczą. Tak jak pisałem Macan to komfort na co dzień a XC90 to komfort na większych wycieczkach. Pakujesz się pod sufit a i tak wszystkiego nie weźmiesz.
Obecnie mam 785 litrów bagażnika i na wycieczkę 3 miesiące był komfort.
@masz_fajne_donice: Do macana spakujesz wszystko i ładnie poukładasz, a przy xc90 dotknie cię inflacja pojemności bagażnika i spakujesz tyle samo, bo wszystko będzie włożone bez układania ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@assninja: Jak stary dziad. Wygodne jak dla mnie do tego mieszkam tak że marnie niższym samochodem się tu jeździ. Sąsiad miał A7 którą co chwilę jechał do mechanika przez moją okolicę w końcu wymienił na SUVa i jest zadowolony. Nie każdy mieszka w środku miasta z idealnym asfaltem.
to nie ma sensu, jak za trochę więcej są polskie salonowe egzemplarze, z historią do wglądu i w pełni bezpieczne.


@kimunyest95: Co ty #!$%@? XD Najbliższy PL salonowy egzemplarz z tego roku kosztuje 309k czyli 100 tysięcy więcej. Weź pod uwagę silnik 3 litrowy. Branie 2 litrowego do tego auta nie ma sensu chyba że ktoś wyłącznie dla szpanu kupuje.
@masz_fajne_donice: a kupno ex-szrota z USA, to w jakim celu się dzieje? Jak ktoś ma pieniądze, to kupuje pewne i bezpieczne auto. A jak kogoś nie stać, to ryzykuje i kupuje gruza wyklepanego na glanc.

Jak ma się do dyspozycji 200k, to można kupić z 10 innych samochodów, które zapewnią sportowe wrażenia i w razie zderzenia nie złożą się jak akordeon.