Wpis z mikrobloga

Ten Pan podczas zeznań na komisji do afery wizowej powiedział, że:
- Od 8 lat nie ma w Polsce żadnej polityki migracyjnej
- Ostatni dokument dot. polityki migracyjnej został sformułowany w 2015 roku xDd
- Pisowcy chcieli stworzyć centrum decyzji wizowych, tak, żeby konsulowie mieliby tylko podpisywać papierki i nic więcej. Decyzję miałyby być podejmowane przez ministerstwo
- Konsulowie są ostatnią linia obronny, przed wpuszczaniem kogolwiek do Polski, a cały proces jest co najmniej koślawy
- Zezwolenia na pracę są drukowane jak w fabryce. Urzędnicy nie mają możliwości sprawdzenia kto dostaje wizę i jakie ma kwalifikacje.

ALE PAMIĘTAJCIE, PIS BRONIŁ GRANICY, A ZŁA UNIA I TUSK WPUSZCZĄ IMIGRANTÓW XD

#bekazprawakow #neuropa #4konserwy #bekazlewactwa #bekazpisu #sejm #polityka
deziom - Ten Pan podczas zeznań na komisji do afery wizowej powiedział, że:
- Od 8 la...

źródło: temp_file8494585770945994555

Pobierz
  • 22
@deziom: Czy dobrze słyszałem że jego konsulat znajdował się na 10 piętrze? Zawsze myślałem że tego typu instytucje są lokowane tak by były dostępne praktycznie z ulicy.


@Gieekaa: Częsta praktyka, konsulaty to są o wiele mniejsze obiekty niż ambasady. Mniej pracowników i tak dalej, więc nic dziwnego że wynajmują tylko kilka pokoi, na piętrze jakiegoś biurowca.
W 2019 roku byłem na wycieczce w Rzymie. Kwatera z bookingu, przyszedł jakiś hindus przekazać mi klucze. Pogadałem z nim trochę i gdy dowiedział się że jestem z Polski, to pokazał mi zaproszenie do pracy w polskiej firmie na produkcji spytał czy jest legitne.
Było wszystko w porządku, ale co ciekawe właściciel też był jakimś gościem z Bangladeszu i ot tak sobie mógł spraszać kogo tylko chciał.
Pamiętam jeszcze czytałem jakieś komentarze
ylko czy przypadkiem, czy publiczna to na pewno czy prywatna tu chyba również, państwo dopłaca do studenta, również za takiego z 3 świata? Przecież to jest kpina.


@lentilek: w PISowskim państwie Polak to obywatel drugiej kategorii.
@RedBulik: niebieski robu doktorat/prowadzi ćwiczenia.
Tam gdzie kierunek jest anglojęzyczny to hindusi nie potrafią mówić po angielsku, a są przepuszczani. Profesorowie w sumie też nie mówią ale to inny temat.
Na mechatronice na mgr 80% to obcokrajowcy, 50% z nich ukraincy, reszta głowie z afryki/hindusi.

Jeszcze sa 3 akademiki, 2 takie po ktorych nie mozesz gasic swiatla, jeden spelniajacy minimum standardow. Jeden doktorant dostal pozwolenie zamieszkac, ale dali mu wybor ze