Wpis z mikrobloga

o co chodzi z białkami myprotein i ich cenami na olx od prywatnych sprzedawców - mają strasznie niskie ceny typu 80 zł za 2.5 kg itd albo nawet niżej za bezsmakowe. Przegapiłem jakiś wał myprotein czy co? I to od jakiegoś czasu od różnych sprzedających

#mikrokoksy
  • 7
@Kakarot_Z: a coś mniej tajemniczo ? :D. i mnie btw to daty na opakowaniu średnio interesują w przypadku białka w prochu generalnie i zawsze kupowałem z jakiejś promki. O ile tylko data jest tu kręcona to luz :D.
@Blahhblahh: ok mniej tajemniczo...( ͡° ͜ʖ ͡°) to są brytyjskie suplementy,i z tego co wiem to raz na jakiś czas robią tzw. Wietrzenie magazynów i stąd te obniżki,a przy okazji trafiają za sprawą niskiej ceny do większej grupy ludzi i być może pozyskując nowych stałych klientów. Sam często kupowałem jak były ciekawe promki.
@Kakarot_Z: a co to za tajemnica %-). Wiadomo, że i myprotein i bulk działają na takiej zasadzie, że często robią mocne promki, ale i wtedy nadal te ceny są w najlepszym wypadku konkurencyjne do innych białek na rynku a ja przed chwilą kupiłem 2.5 kg wpc smakowego za 77 zł :D