Wpis z mikrobloga

Czy ktoś się orientuje, jaką kartę SIM kupić na kilka dni w #tajlandia?
Oczywiście chodzi tylko o Internet. Mam się nie dać naciągnąć na lotnisku ;)
Wyjazd nagły, przygotowywany na kolanie, za kilka godzin będę się szykował.
#azja #podroze
  • 13
@Altar: miesiąc temu kumpel jechał to mu zrobiłem "przewodnik" w pdf. On dotyczy co prawda stricte Bangkoku ale mogę Ci wysłać jak mi na priv podeślesz maila. Tam też jest wątek karty sim, która sieć i gdzie kupić. Podzielę się bez problemu
  • 0
@thepjoter: A to ja bym bardzo poprosił.
Będę właśnie w Bangkoku. Tym razem tylko 3 dni, ale na bank się przyda później, jak pojadę dla przyjemności.
altar.wykop@gmail.com
@Altar: esim nie chcesz bo nie używałeś i nie chcesz się stresować? A kupowałeś kartę sim w tajlandii i jak będziesz ganiał za najniższą ceną bez neta i kontaktu ze światem po 20 godzinach podróży to będziesz wystarczająco niezestresowany? Esim ogarniesz chwilę po lądowaniu i będziesz online. Poza tym jest teraz mnóstwo ofert darmowych na 1GB np., co spokojnie wystarczy na start. Pakiety działają na np. 60 krajów, więc możesz uruchomić
  • 0
@kishibashi: No ja akurat będę, po 2 godzinach podróży, bo lecę z Wietnamu ;) Stres polega na tym, że jadę zupełnie bez przygotowania i po nieoptymalnych cenach.
Mój Realme chyba tego nie obsługuje. Nawet nie wiedziałem, że polscy operatorzy je dają. Mi wystarczy kilka GB do soboty, za przysłowiowe 5 Euro, żeby ogarnąć mapy, Graba, wiadomości, translator, jakieś szybkie rozmowy. Reszta pójdzie po wifi.