Wpis z mikrobloga

Nawet jak sobie znajdziecie kobietę, która was będzie "chciała" to czy zastanawialiście się co będzie dalej? Jak zaczniecie jej mówić o swoich traumach z dzieciństwa w szkole i domu. Kobiety to nie są anioły i o to nie mam do nich pretensji. Pamiętajcie o tym, żeby nie wyebać się jeszcze bardziej, bo coraz częściej słyszę jak mężczyzna otwiera się przed kobietą i potem przestaje być mężczyzną dla niej.
#blackpill #przegryw
  • 11
@Mefju17: Tylko raz w życiu usłyszałem od kobiety, że podobają jej się bardzo wrażliwi mężczyźni. To było kilka lat temu w necie (ona nie z Polski) i musiałem zerwać znajomość, bo dziewczyna miała obsesję na punkcie ekologii. Popytaj kobiet tu na wykopie i Ci same powiedzą co o takich mężczyznach myślą. To jest normalne, że kobieta chce mieć oparcie w nim. Nie czepiam się o to.
@LostHoldenCaulfield: No mam kobietę 8 lat i wiele razy przy niej płakałem wzruszałem się to nie jest żadna oznaka słabości. Tak to jest jak sie żyje wykopem i opiniami stąd. Każesz mi lasek stąd pytać co sądzą mam to gdzieś szczerze. Ale to jakiś stereotyp i tyle każdy jest wrażliwy i ma do tego prawo raczej każdy ma uczucia. Wiadomo kobieta tzw. pussy nie bedzie chciała. Ale no też facet naprawdę
@LostHoldenCaulfield: Ale jednocześnie musisz dawać bezpieczeństwo i wsparcie tak samo. Nikt nie broni być wrażliwym. Z moich sytuacji z dzieciństwa jestem jedynakiem tylko płacz mi pomagał w samotności. Trudno. Instagram, Tinder, Instagram i ogolnie internet OF, zrył ludziom banie i to grubo.
@LostHoldenCaulfield: Ja szczerze mówiąc sam nie wiem, czy chcę się ładować w jakąkolwiek relację z kobietą. Po co mi to? I tak mam szanse tylko u takich, co bym kijem nie tknął, a nawet takie by szybko straciły jakby poznały jaki spierdonem jestem. Poza tym to by się wiązało z ciągłą koniecznością zdawania shit testów i udowadniania swojej wartości, a benefity miałbym z tego nie wiem jakie, skoro i tak mój
jak trafisz na kobiete nie na idiotkę. To normalna powinna wspierać i być z Tobą.


@Mefju17: To że 'powinna' nie znaczy że tak jest. To już siedzi głęboko w psychice, niezależnie jak idealnie związek wygląda okazanie słabości może okazać się zabójcze. Znam taki przypadek z pierwszej ręki. Kobieta może się bronić rączkami i nóżkami że tak nie zrobi ale gdy przyjdzie co do czego to wyjdzie inaczej.
Nie wiem, ja się otaczam ze znajomymi którzy mają kobiety które, wspierają, jednoczesnie dostaja bezpieczeństwo. Naprawdę pacjent musiałby być turbo babą w męskim ciele.