Wpis z mikrobloga

  • 17
Bo czerpiesz ten obraz z mediów które uprawiają inwersję rzeczywistości. Nie ma za co.


@End0: dziękuję za wyjaśnienie, wychodzi na to, że jestem zaczadzony medialną propagandą i wszystko jest ok z pisem, temat do zamknięcia
  • Odpowiedz
Bo czerpiesz ten obraz z mediów które uprawiają inwersję rzeczywistości. Nie ma za co.


@End0: ale przecież tvpis przejęli więc już nie ma tych mediów o których mówisz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Eremites: uważasz, że inne media nie uprawiają propagandy? TVP w odróżnieniu od innych była żałośnie niezdarna w swoich próbach i stąd łatwo to było zobaczyć.
  • Odpowiedz
@klefonafide: nie ma żadnych pisowców - są ludzie popierający jedna partie i ludzie popierający drugą. Kiedy nauczycie się szanować czyjeś poglądy polityczne? Gdzie dwóch się bije tam trzeci korzysta.
  • Odpowiedz
  • 1
@klefonafide: nie ma żadnych pisowców - są ludzie popierający jedna partie i ludzie popierający drugą. Kiedy nauczycie się szanować czyjeś poglądy polityczne? Gdzie dwóch się bije tam trzeci korzysta.


@sameowoce: w jaki sposób okazałem brak szacunku dla ludzi popierających pis? Wyśmiałem kogoś? Czy efekt prania mózgu można nazwać poglądami politycznymi?
  • Odpowiedz