Wpis z mikrobloga

Dla wszystkich czekających z wypiekami na grę mam złą wiadomość. Istnieje ryzyko, że do końca roku nie dam rady wyrobić się z modem. Prace idą za wolno co spowodowane jest totalnym burdelem w plikach a także złą optymalizację. Wszystko wskazuje na to, że oryginalni twórcy (Zima Software), zrobili nie większą amatorkę niż ja teraz. W dalszym ciągu są problemy z optymalizacją na win 7 i kiedy myślę, że już jest dobrze - coś się pierniczy. A nie chce "wydać" bubla, który nie da się odpalić bo nie po to siedzę nad tym tyle godzin. W najgorszym wypadku wyjdzie w styczniu, choć planowałem na przerwę między świętami a nowym rokiem, żeby wielu z Was miało chwile na zagranie. Cóż, jest to mój pierwszy projekt, przez co idzie to jak idzie. Mam też i dobre nowiny! Będzie wydanie pudełkowe. Będzie to kilka sztuk, które zostaną rozlosowane w konkursie podczas premiery! Pudełko, okładka, płytka i jakieś pierdoły (nie wiem jeszcze jakie) na pewno nie zagoszczą na Waszej półce, ale co się pośmiejecie to Wasze :) Jutro o punktualnie o 21 pojawi się pierwszy zwiastun (i pewnie pierwsze rozczarowania :)! Tak więc zainteresowanym polecam obserwowanie tagu umieszczonego niżej. Na dodatek ciągle potrzebuję 3, 4 testerów, bo jednego "zajadę" na śmierć :)

#bloodline