Wpis z mikrobloga

Jaką usługę polecicie do rozliczenia PITa po tym jak Cryptiony się zawinęło? Używam tylko Krakena. Chciałem użyć @rozliczkryptowaluty, ale tam kraken jest w becie i leci błąd przy wciąganiu CSV-ki. Zgłosiłem, ale jakby nie naprawili to szukam alternatywy.
#bitcoin #podatki
  • 18
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@xerox75 mam więcej kosztów niż tylko zakupy krypto i więcej środków niż tylko przelewy z banku. Nie wnikajmy, szukam usługi. Chętnie zapłacę, żeby się nie zastanawiać.
Tylko potrzebuję rekomendacji która usługa dobrze to policzy, bo kilka wygooglałem, ale opinie są różne (,)
  • Odpowiedz
@gdi2 spojrzymy na dniach na problem. Skoro zgłosiłeś to już do nas, to niebawem damy znać w tym temacie. Jeśli problem będzie złożony, to prawdopodobnie dopiero w przyszłym tygodniu do tego siądziemy, bo aktualnie staramy się zapanować nad Binance i dużym napływem nowych użytkowników
  • Odpowiedz
@kalkulatorgieldowy a czy ja powiedziałem że to tylko tyle? Założyłem że kolega sprawdził co należy robić wcześniej aby minimalizować problemy z rozliczeniem i dlatego na giełdach gra się do stable coinow żeby nie #!$%@? się z koniem i polskim systemem podatkowym
  • Odpowiedz
@rozliczkryptowaluty: Chyba wam się całkowicie generowaniu raportu wysypało ("Wystąpił błąd podczas generowania raportu: TypeError Typ błędu: UnknownError). A jeszcze tydzień temu wszystko działało na tych samych importach. Sprawdzałem na świeżym wyciągu i ten sam problem. Macie w planach dodanie Krakena? Wersja beta do dzisiaj nie działa.

@gdi2 Z jakiego rozwiązania finalnie skorzystałeś? Znalazłem https://pitkojn.pl/ który wspiera Krakena i Binance, ale wyłącznie po API.
  • Odpowiedz