Wpis z mikrobloga

Tak sobie czytam te bajeczki lemingów o wybitnym Radku i wielkich kontaktach Donka, i mnie zastanawia czy wchodząc tak w dupę Demokratom uzyskali cokolwiek? Pogadali chociaż z Bidenem? Zostali docenieni przez najważniejszych amerykańskich polityków?

Bo do głupiutkiego Lecha Kaczyńskiego Bush dzwonił sam, by wyrazić pełne poparcie jego działań i podziw za odwagę ¯\(ツ)/¯

#bekazlewactwa #ukraina #wojna #polityka
Towarzysz_Pawulon - Tak sobie czytam te bajeczki lemingów o wybitnym Radku i wielkich...

źródło: obraz_2024-02-26_200405549

Pobierz
  • 18
@OddajButa123: przecież USA kładzie totalnie lachę na Europę i dali wolną rękę Niemcom, Amerykanie mają problem z Tajwanem i Izraelem, a nie będą się przejmować jakimś oddziałem geriatrycznym za oceanem
@Towarzysz_Pawulon: Przypomnij sobie lepiej Konferencję do Spraw Bliskiego Wschodu, z lutego 2019 którą pisowcy sami zorganizowali w Warszawie, zepsuli niezłe stosunki z Iranem, po to żeby Amerykanie z Izraelem im powiedzieli, że w sumie przydałoby się oddać kamienice.

A i jeszcze rakiety kupiliśmy bez offsetu i całej reszty. XD
@OddajButa123: no jeżeli mówimy o kampanii wyborczej i sprowadzaniu problemu granicy do zawiści republikanów, to jest to wchodzenie w dupę

A kompleksów nie mam żadnych, jestem im po prostu wdzięczny że uchronili Polaków przed wymordowaniem przez Niemców i 40 lat temu wypędzili stąd ruski mir ( ͡~ ͜ʖ ͡°)