Wpis z mikrobloga

Dzisiaj usłyszałem od kumpla doktora nauk, że w Poznaniu jest podobno taka parka doktorów - on po polibudzie, dr inż. jakiejś chyba mechatroniki, ona dr po ASP. Razem dostali jakiś grant z UE na innowacje i podobno ma to polegać na tym, że on ogarnie model AI i podepnie go pod drukarkę 3D, a ona z kolei ma się zająć trenowaniem tego modelu, zgromadzi wszystkie informacje o rzeźbiarstwie i rzeźbach z całego świata, mnóstwo zdjęć i modeli 3D (podobno ma doktorat z rzeźbiarstwa). W wyniku ma powstać taki generator AI jak są w necie do rysunków, tylko dla rzeźb. Na przykład wpisujesz w prompta "wyrzeźb mi średniowiecznego angielskiego króla", a on rzeźbi w godzinę jakiegoś Murzyna w koronie, coś w ten deseń.
Podobno na 4sculptors.pl jest już panikarski wątek na 70 podstron. Ludzie chcą się przebranżawiać na stolarzy, lekarzy i programistów. Utalentowani artyści, wystawiający swoje prace w renomowanych pracowniach i galeriach sztuki na całym świecie nie mają się czego bać, ale jak ktoś cale życie rzeźbił pomniki dla jakich Wąchocków albo formy dla fabryk gargulców, to ma przesrane i może się pakować. Prace są już podobno tak zaawansowane i obiecujące, że największy niemiecki producent krasnali ogrodowych zwolnił właśnie 250 rzeźbiarzy form przez SMSa.

#programowanie #programista15k #humorinformatykow #heheszki
  • 21
@DROP_TABLE_Usernames: niezły ból dupy o tych programistów xD ale wiem że amatorów przerasta zrozumienie niektórych rzeczy. Jak tam w ogóle, napisałeś już jakiś klon Facebooka czy chociaż jakiś soft który nadawałby się do użytku komercyjnie? Bo widzę że przekonany jesteś że ChatGPT potrafi programować z promptu. Z Twoich wpisów widzę że jedynie co zrobiłeś to długą sesję walenia konia xD
@IksdeHeheh: Nigdy nic o ChatGPT nawet nie wspominałem, skąd ty żeś to wziął xD I nie, nie uważam że potrafi (dobrze) programować, no bo kurna nie potrafi, sam kiedyś próbowałem z niego korzystać i o kant dupy można to najwyżej potłuc
Jak już pisałem wielokrotnie, AI zastąpi klepaczy, i uwaga tutaj słowo klucz bo chyba macie problemy z czytaniem, W PRZYSZŁOŚCI
Moje gdybania o AI dotyczą nieokreślonej PRZYSZŁOŚCI do #!$%@? pana,
@IksdeHeheh: XDDD Skąd niby jakiś random z neta może wiedzieć, o czym mam pojęcie, a o czym nie?
Nikt, nawet CEO Nvidii, nie może się wypowiadać poza Wielkimi Panami Klepaczami CRUDów xD I jeszcze te posty z sarkastycznymi heheszkami, jesteście w fazie tak głębokie wyparcia że to szkoda w ogóle strzępić ryja
@DROP_TABLE_Usernames: jesteś bezrobotnym przegrywem który robi wpisy o swoich maratonach masturbacji. Nawet bycie takim klepaczem CRUDów cie przerosło, więc tak z dużym prawdopodobieństwem mogę stwierdzić że jednak gówno wiesz o AI i programowaniu xD
@IksdeHeheh: O #!$%@? xDD Typie, w ogóle mnie nie znasz ani mojej historii, wiedzy czy umiejętności, tylko przeleciałeś na szybko mój profil na stronie ze śmiesznymi obrazkami żeby robić sobie prywatne wycieczki w moją stronę, chyba niżej się nie da upaść
Mało tego, sam robisz teraz to, o co się tak #!$%@?łeś, wypowiadasz się o czymś, o czym kompletnie nie masz pojęcia
No ale wiadomo, co wolno Potężnemu Klepaczowi Tasków, to
@IksdeHeheh: No i znowu to robisz xD wybierasz sobie wygodne wpisy pod tezę i jeb, jedziemy z argumentum ad personam
Musiało cię coś strasznie zaboleć, skoro poświęcasz swój czas na przeglądanie profilu jakiegoś przegrywa i robienie screenów tylko po to żeby mu dosrać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@IksdeHeheh: Ale co ty #!$%@? w ogóle? XDD Co mają wspólnego moje shitposty ze sztuczną inteligencją i programowaniem? Jaki pokręcony proces myślowy u ciebie zaszedł, że postowanie głupot na wypoku implikuje brak wiedzy na jakikolwiek temat? xD
Błagam, nie pogrążaj się już gościu, starczy ci na dzisiaj
@IksdeHeheh: O Boże xDD Nie wiem, czy zauważyłeś, ale rozmawiamy na #!$%@? WYKOPIE, na stronie ze śmiesznymi obrazkami, trollami, shitposterami i całą masą innego gówno pisząc pod jakimiś zmyślonymi pseudonimami
Też mam na przykład zakładać, że w rzeczywistości nazywasz się IksdeHeheh, więc nie ma sensu z tobą prowadzić konwersacji? ()
W ogóle co to za poroniona idea, że na publicznym forum może wypowiadać się tylko ktoś z