Wpis z mikrobloga

Ukraiński żołnierz właśnie napisał to na tg! Przetłumaczyłem to tak jak zostało to napisane!


Czy to ma znaczenie, czy ziarno rozsypali Polacy czy Rosjanie?


Uwierz mi, jest duża różnica. Teraz Rosjanie rozpoczęli aktywną kampanię dezinformacji, aby wzbudzić wrogość i nienawiść do Polaków.


Piszą do mojego autobota na kanale, piszą do wielu innych wojskowych w prywatnych wiadomościach i wysyłają zdjęcia haniebnych czynów z rozsypywaniem zboża na granicy.


Uciekają się nawet do pieprzonego plugastwa - wysyłają zdjęcia rytuałów pogrzebowych naszych żołnierzy z dużą ilością tekstu w języku polskim...


Przyjaciele, wiem, że wszystko jest napięte z Polakami, ale nie radzę na to reagować i rozpowszechniać, ponieważ rosyjski ślad jest oczywisty, ponieważ telegramy nie są szeroko rozpowszechniane w Polsce i UE i tylko zainteresowany lub opłacona osoba może napisać to samo do setek osób. Może Rosjanin, może opłacony Polak, którzy też w tym siedzą.


Więc powtarzam: nie dajcie się temu wszystkiemu ponieść, bo tylko gracie razem z Rosjanami, w ten sposób osiągną swój cel." #ukraina #rosja #wojna #ruskapropaganda #ruskieonuce #propaganda źródło #wykop #spoleczenstwo


Niestety osoby przekupione i opłacone do szerzenia nienawiści są po każdej stronie. To co jest charakterystyczne dla aktualnych mediów społecznościowych to skrajne emocje, brak umiaru i szerzenie nienawiści. Ludzie nie myślą, nie szukają kontekstu i są gotowi zachowanie jednostek czy też niewielkich grup ekstrapolować na cały naród, a potem jawnie szerzyć nienawiść. Pojedyncze incydenty z przestępcami ukraińskimi w Polsce były masowo rozgłaszane by stworzyć wrażenie że Ukraińcy stanowią dla nas zagrożenie, mimo że wg statystyk Ukraińcy nie generowali większej przestępczości niż taka sama liczebnie grupa Polaków.

Aktualnie w ukraińskim internecie dzieje się to samo z incydentami w Polsce. Nie ma wątpliwości że uczestniczą w tym Rosjanie jako inspiratorzy, a także opłacone przez nich konta polskie czy ukraińskie. To jest oczywiste. Niestety jest też cała masa bezmyślnej tłuszczy po polskiej i ukraińskiej stronie nazywanej przez Rosjan pożytecznymi idi... którzy gotowi są robić to za darmo. Ta grupa aktualnie stanowi największy problem, nie panuje nad emocjami, nie rozumie w czym uczestniczy, każdy incydent traktuje jako atak na siebie i w celu leczenia swojego urażonego ego jest gotowa siać nienawiść na cały naród. Brawo Rosjanie, brawo opłacone konta, brawo pożyteczni idi... Putin się śmieje.
zafrasowany - >Ukraiński żołnierz właśnie napisał to na tg! Przetłumaczyłem to tak ja...

źródło: gf-keSw-4SFv-7Wzf_vladimir-putin-664x442-nocrop

Pobierz
  • 2