Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Wiem że to głupi pomysł zadawać tu takie pytanie, ale zaryzykuję :D

Jestem różowa, mam 28 lat, od zawsze miałam duże piersi, nie jakieś ogromne, ale 65G małe nie jest. Jako nastolatkę nie stać było mnie na porządnie dobraną bieliznę i odbiło się to na wyglądzie moich piersi. Mimo że od dawna noszę dobrze dobrane, to jednak grawitacja już zadziałała, bo one są naprawdę ciężkie, niewygodne :( Zazdroszczę dziewczynom, które mogą biegać w zwykłym staniku.

Ale dlaczego piszę, od dawna myślę nad „zrobieniem” sobie piersi. Tzn, podniesienie, ujędrnianie, może delikatne zmniejszenie. Od zawsze mam ich powodu kompleksy, bo o ile w bieliźnie jest ok, to bez czuje się jakbym wykarmiła 6 dzieci.

Czy są tu różowe, które przeszły podobne zabiegi i podzielą się doświadczeniami? Niebiescy a wy jak podchodzicie do takich zabiegów swoich różowych? Mój jest sceptyczny.

#piersi #zdrowie #wyglad #kompleksy



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 6
@mirko_anonim: Mój znajomy był z dziewczyną o dużych piersiach, od zawsze miała problem.y z kręgosłupem. Operacja zmniejszenia cycków, była najlepszym na co się zdecydowała 👍. Polepsz swoje życie Mirabelko. Powodzenia życzę ( ͡º ͜ʖ͡º) .