Wpis z mikrobloga

Janusz do mnie mówi: “weź mi pjoter zrób tutaj naziemną telewizję, bo ja rezygnuje z cyfrą plus”, mój ojciec ma telewizor hyundai 50 cali nie wiem z którego roku, wydawało się że 2013 coś takiego. Żeby nie kupować nowego tv, to chce mu kupić dekoder ale też chce mieć internet w telewizorze. Czy taka przystawka do tv zapewni mu neta?

#pcmasterrace #telewizory #tv #rtveuroagd #allegro
adreno420 - Janusz do mnie mówi: “weź mi pjoter zrób tutaj naziemną telewizję, bo ja ...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
@adreno420: Potrzebujesz dekodera z fukcjami internetowymi. Z tym że w tych dekoderach te wszystkie youtuby czy netflixy działają fatalnie bo to chińskie gówno za przeproszeniem jest. Takie Xiaomi może już lepsze, nie korzystałem.
  • Odpowiedz
@adreno420: no to potrzebujesz dekoder i do tego jakis mibox albo ten pendrive mi. Watpie ze stary bedzie korzystal z tego netu, tam nic dla niego nie ma ciekawego i konta trzeba pozakladac na apkach streamingowych
  • Odpowiedz
Xiaomi Mibox S robi robotę.


@kurczakos1: Tak zwłaszcza, że nie obsługuje naziemnej TV.

Do samej telewizji możesz spróbować szczęścia z dekoderami WIWA. Ale ile to podziała to też trudno powiedzieć. Wszystko
  • Odpowiedz
@balrog84 Nie wiedzieć czemu zupełnie pominąłem w czytaniu konieczność obsługi telewizji naziemnej xD

Xiaomi jest o tyle dobre, że wgrasz tam dosłownie każde, niebedące nawet w sklepie APK, no ale rzeczywiście nie ma dvbt.

Nie wiem czy zauważyłeś, op pyta też, czy takie urządzenie załatwi mu "neta" ( ͡º ͜ʖ͡º)

To byłoby już prawdziwe combo :-)
  • Odpowiedz
@adreno420: szczerze mówiąc to naprawdę prościej lepiej będzie kupić współczesny nowoczesny TV, z netem wbudowanym itp. Wszystko obsługiwane jednym pilotem, w jednym urządzeniu, w jednym menu.

Bo do starego telewizora dodatkowy dekoder + mi-box czy inne "jak pendrive na hdmi" ustrojstwo - nie wyjdzie tanio (może z pół ceny nowego TV), a stary ojciec skończy z 3ma pilotami, klawiaturą na bluetooth i nic mu nie będzie działać, bo pomieszał przełączenie
  • Odpowiedz