Wpis z mikrobloga

Uważajcie na użytkownika @ewa-m który (która, nie wiem) pod pretekstem zbierania pieniędzy na chorego kota wyciąga od was kasę. Wypisuje wiadomości na priwa i nalega na wpłaty. Ludzie, nie dajcie się ogłupić! Ci ludzie wiedzą, że macie dobre serca i w sposób bezczelny to wykorzystują! Jebią was na darmową kasę i się potem wam śmieją w twarz. Nie bądźcie ostatnimi frajerami. Bycie dobrym człowiekiem nie oznacza aby się dawać ruchać jak amator. Naprawdę pomyślcie. Zbiera 1000 złotych na 11-letniego kota, który ma raka czy coś. Koty nie żyją zbyt długo, przyszedł na niego czas. O ile w ogóle taki kot istnieje, a zdjęcie nie jest stokowe, bo pewnie jest. Ale załóżmy, że kot istnieje i naprawdę jest chory. Ale ma 11 lat! Jego czas dobiegł końca! Nie wpłacajcie na to pieniędzy, jestem pewien, że jeśli chcecie ulżyć własnemu sumieniu i realnie kogoś wspomóc, znajdziecie milion różnych innych okazji, zbiórek czy innych form pomocy istotom, które tego naprawdę potrzebują. A takimi istotami w pierwszej kolejności są DZIECI. LUDZKIE dzieci, nie kocięta, nie szczenięta, nie źrebięta, nie kurczęta. Mali, bezbronni ludzie, którzy mają przed sobą przyszłość, mają osobowość. Ich trzeba bronić, ich ratować, chłopców, dziewczynki, młodzież także. Miejcie wy rozum i godność człowieka!

#afera #pomoc #filantropia #koty
  • 4
  • Odpowiedz
  • 0
@cukru: Bo co, bo mówię wam o jawnym wale, o robieniu ludzi dobrego serca w #!$%@?, bo ktoś żeruje na ich słabości do kotów? Masz mnie za idiotę, czy sam nim jesteś?
  • Odpowiedz