Wpis z mikrobloga

  • 0
@koters a możesz mi powiedzieć jaki jest tego cel skoro masz nieograniczona liczbę meczów? Przecież tych 40 bramek i tak nastukasz spokojnie bo zapewne trafi ci się taki gagatek co będzie pruł do końca nawet przy 5:0.
@Bielawski ale po co mam czekać na ładowanie się ekranu, kliknięcie rozpocznij mecz, czekanie, wybór strojów, ładowanie bla bla bla? Gram to gram. Ludzie odpalają mega pressing często, mają szybkie, fajne karty i często obrywam gola na początku. 99% takiego scenariusza kończy się tym, że w 40 minucie piłkarze mu padają na ryj, od 60 praktycznie robię co chcę i łatwo wygrywam.
Poza tym, to jest zabawne grać nie na VVD, nie
  • 0
@koters ten cały cykl z ładowaniem meczu trwa mniej niż męczenie się w nic nie znaczącym meczu, który każdy ma w dupie i gra wyłącznie dla paczek. No bo umówmy się, to że gramy nie swoim składem, tylko narzuconym przez ea sprawia ze każdy chce to odbębnić, frajda po golu w meczu towarzyskim? Po drugiej stronie pada trzyma ziomek który znudzony myśli "ja #!$%@? jeszcze x meczów co za męka". Naprawdę nie
@Bielawski serio grasz tylko dla paczek? Ja nie. I ten tryb, bez tych wszystkich turbo meta toty kart jest zabawny, fajne ćwiczenie rozgrywania akcji itd dla mnie. Jak mam "grać na sprincie żeby odbebnić" to bym tego nie grał, paczki sobie w dupę można wsadzić przy dropie w tym roku.
  • 0
@koters no a po co w ten tryb grać jak nie dla paczek? XD przecież niczego się nie nauczysz grając takimi kartami, przeciwko takie a nie inne składy. Przyjdzie mecz fch gdzie grają na siebie składy po 10kk że te rozgrywanie piłeczki będziesz mógł sobie najprędzej powtórzyć w squad battles na nowicjuszu. Nie prowadzę statystyk ale nie sądzę też że focus graczy w trybie PUCHAR FANTASY MECZ TOWARZYSKI jest na tyle duży,
@Bielawski i końcówka trafia w punkt, grasz dla paczek - luz. Ja gram dla fun. Wychodź po golden, nie każ nikomu grać jak Ty i mieć podejście jak Ty;) "myślę że każdy" no kurde jak widać nie:p są ludzie co chcą pograć dziwnymi kartami, docenić złotego sona, który wali finezyjki lepiej niż toty Zola itd. Mi się bardzo przyjemnie broni jak się oponent wystrzeliwuje ze staminy a potem leci drewniakiem na skrzydle
  • 0
@koters Mistrzostw akurat nie gram dla paczek, bo gdybym grał kończyłbym na 11 winach. Chcę z każdym kolejnym tygodniem wbijać lepsza rangę (chociaż wychodzi to srednio ostatnio), w fch różnica w nagrodach między 5,4,3 czy nawet 2 ranga jest tak mała że nie wiem skąd ten wniosek że ktokolwiek grałby to dla paczek, zresztą same w sobie nagrody są dość słabe jak na obecny etap gry.
Ja nikomu nic nie karze, ale
@Bielawski masz swój sposób a tych co ośmielają się mieć inny nazywasz spoceńcami, to jest ok i fair? Nie przecze sobie, mam mega fun grając np crouchem.
A w lidze weekendowej wbijaj sobie najwyższą ale wychodzi po golden, nie trać innych czasu spoceńcu!( )
  • 0
@koters tylko w lidze weekendowej mam 20 meczów do rozegrania i ani jednego więcej, a ty masz nieograniczona ilość prób żeby pobawić się w tikitake ( ͡º ͜ʖ͡º) ale jak dalej nie czujesz różnicy to chyba nie mamy o czym rozmawiać.
@Bielawski o kurna, zajrzałem aż na profil, fame mma enjoyer, sorry, nie wiedziałam, że rozmawiam z 60 IQ amebą. Cofam wszystko co napisałem, masz rację kolego! <Głaszcze>
  • 0
@koters Pan inteligent przesiadujacy 14 lat na portalu że śmiesznymi obrazkami poczuł się chyba urazony i zaczął nerwowo przeglądać profil ( ͡º ͜ʖ͡º) Nie martw się o moje IQ, sprawdzałbym je ludziom którzy jarają się bieganiem Crouchem w Pucharze towarzyskim i jeszcze twierdzącym że uczą się w ten sposób grać XD
I fajnie, że przyznałeś mi w końcu rację, doceniam.
@Bielawski doceniam docenienie, twój lekarz kazał ci przytakiwać:) nerwowo to ty może pauzę po bramce włączasz a nie ja na profil zerkam, bez odbioru spoceńcu:)
  • 0
@koters coś cięty się zrobiłeś, chyba zabolała dupa ( ͡º ͜ʖ͡º) niby taki "hehe fame mma dla idiotow" a w dyskusji o gierce wideo już jakieś wjazdy na IQ i Lekarza robi XD
I podoba mi się jak szybko awansowałem z kogoś kto wyzywa ludzi od spocencow po spocenca. W sumie wisi mi zdanie jakiegoś randoma, ale śmiesznie się to czyta więc szkoda ze juz bez odbioru