Wpis z mikrobloga

@wieszjo: Podziękuj Jóźwiakowi. Tak to jest jak do freaków pcha się ktoś kto się nie zna. W FAME przynajmniej miał parasol ochronny i nikt by nie wpadł na pomysł żeby mu dać małe rękawice xD
  • Odpowiedz
@RafDan: Masz racje, tez pisałem to już kiedyś. Fame by nie wsadził na mine kury która złote jajka znosi, w Prime dla sprzedania pojedynczej gali niestety strzelili sobie w stope cos co by im długoterminowo oddało xd
  • Odpowiedz
@wieszjo: Mi się wydaje, że w planie wcale nie było małych. Przecież to nagle z dupy Jóźwiak na konfie wypalił żeby zrobić ankiete na czacie czy Kasjo ma być w małych, bo wielki sportowiec zadora z gali fen jozwiaka nie moze dostac na leb od freaka xD Jedyny moment kiedy Kasjo stracil na chwile orient i dal sie porobic.

I tu akurat kasjowi przyznam racje, bo jego mowienie ze jest
  • Odpowiedz
@Pan_Hetman: Nie Baxton tylko wardega. Ten pierwszy zaprzeczał na lajwach. I nie pracownikiem FAME, a Baxtona.

Oczywiście wszystko to jest bzdurą, bo nie jestem z Baxtonem ani powiązany ani go na oczy w życiu nie widziałem.
  • Odpowiedz
@Pan_Hetman: Ja już się do tego odnosiłem, i większość wykopków skumała o co chodziło w tej całej sprawie.

Natomiast skoro pytasz - nie pracuje w FAME, ani dla Boxdela. Nigdy go na oczy nie widziałem i nie mam z nim żadnego kontaktu. Totalnie obcy człowiek.
  • Odpowiedz