Wpis z mikrobloga

@straszny_cham:
Może po prostu rozumieją, że kasa z naszych podatków idzie na benefity dla nich?

Z drugiej strony znajomy opowiadał, że w jego mieście zaczynają się panoszyć i po nocach łażą z pałkami szukając zaczepki. Więc ten tego...
  • Odpowiedz
@nickson: Biedny ale porządny człowiek nie jest tym plebsem w moim rozumieniu. Do takich ludzi mam duży szacunek. Bardziej miałem na myśli lokalnych przygłupów, domowych pijaczków, dresiarnie, itp. Oprócz niskich zarobków jest jeszcze niska inteligencja i taka specyficzna mentalność.
  • Odpowiedz
@mariusz0 no i przeważnie u mnie w klasie ci co mieli 3 wyszli na kogos a nie jak te zjeby co mialy 4 i 5 a sie zachowac nie umieli i teraz mieszkaja z mamusią, sory ale takie są realia a wy przegrywy wykopowe gowno wiecie o zyciu, jestescie lamusami, przegrywami i dajecie sie dymac u siebie w kraju, takich jak ty i ty to powinni na taczce zza obore wywiezc
  • Odpowiedz
@Lord_wiader666: Bydło była i wtedy, ale nie nie mieli siły przebicia i przemykali z roboty do biedronki i na hotel. Teraz jest ich na tyle dużo, że czują się pewniej i oprócz tych co nie nadawali sie do niczego na Ukrainie przyjechali też ci bardziej dumni, co #!$%@? przed siatką żeby nie isc w kamasze.
  • Odpowiedz
@Imagination znowu masz pecha, bo znam ludzi którzy wpisują się w opisany szablon, a jeździli własnym transportem do ośrodka gdzie samotne matki z dzieciakami mieszkały i tam wozono ciuchy, i zabawki.
Bo widzisz, dobroczynnosc nie jest zarezerwowana dla jednej grupy, każdy może pomagać, tyle ile go stać i chce.
Natomiast wielu Ukrow pokazało przez ostatnie 2 lata gdzie nas ma a dodatkowo rozpycha się łokciami - i to wkurza ludzi (z
  • Odpowiedz