Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Hejka Mirki, mam taki problem :D
Zarabiam łącznie miesięcznie ponad 25.000 brutto na UoP w obu firmach. Wyszło mi, że muszę zapłacić z drugiego progu podatkowego... 30.000zł podatku. Oczywiście nie informowałem obu firm o tym, żeby mi rozliczali po drugim progu podatkowym pensji od maja tylko płacili w pierwszym progu podatkowym :D no i muszę oddać teraz 30.000zł :D trochę boli :P
Co w związku z tym? Postanowiłem #mirekszukazony, ponieważ strata prawie 2500zł miesięcznie dość mocno boli :D
Uprzedzam, przejście w B2B nie wchodzi w grę :P w sumie to i lepiej, bo na B2B płaci się tyle podatku dochodowego skoro mogę sobie iść swobodnie na L4 jako dodatkowy urlop + do tego emerytura na którą tyrają Ukraińcy (co trzeci mieszkaniec Wrocławia to Ukrainiec xD) :D
Ale to nieważne. Ważne jest to, że szukałbym żony abym mógł z nią rozliczyć wspólnie PiT na tyle abym mógł sobie podzielić i wtedy miałbym czystą pensję do kieszeni :D niestety moja wielka wada to taka, że jestem po 30-tce oraz nigdy nie miałem dziewczyny :D także możecie sobie tylko wyobrazić :D
Zresztą nic dziwnego - nigdy nie interesowałem się związkami, założeniem rodziny :D nie było mi to potrzebne :D jedyne co mnie interesowało to robienie kasy, nauka, sport... takie typowe nudne zajęcia faceta który nie potrafiłby jakkolwiek zainteresować drugiej połóweczki :D dlatego myślę, że dziewczyny to wyczuwały - a rodzina oraz znajomi mówią mi, że jestem przystojny :) ale wygląd i pieniądze to nie wszystko :D dziewczyny też się mną interesowały w liceum ale jakoś ja nie byłem nimi zainteresowany, bo myślałem że sobie robią żarty (miały chłopaka, haha :D)
Dlatego jestem zainteresowany ślubem "fikcyjnym" ;) czyli, że wezmę ślub, zarobię swoje a "żona" może robić sobie co chce jak chce i kiedy chce :D przechodzi to? ;)
Co polecacie? :D Jakaś Ukrainka z intercyzą? Czy z intercyzą to się dochody nie sumują podobno? :D
Jak to jest? Czy jest ktoś może w takim układzie? Czy jednak musiałbym brać związek małżeński z jakąś różową bo w wypadku intercyzy wspólne rozliczanie nie wchodzi w grę? :(
Portale randkowe to całkiem była porażka w moim wykonaniu :P dlatego zupełnie się nie nadaję do związku bądź nie umiem w to :D
Jak wykombinować aby wyjść na swoje? Owszem - może to głupio i toksycznie brzmi. No ale ja też nie chcę nikogo skrzywdzić. Mogłaby być w takim związku małżeńskim najlepiej niepracująca studentka a po 5 latach wziąć rozwód i ożenić się ze swoim facetem którego zapewne miałaby :D Ja bym mógł jej nawet płacić z tej puli trochę pieniędzy :D to i by sobie mogła dorobić dzięki takiemu "ślubowi" przez te 5 lat :D
Bo mną jak widać żadna dziewczyna się nie zainteresowała ani zainteresuje :D to przynajmniej trochę zarobi dzięki temu :D

Co byłoby lepsze? Brać błyskawiczny fikcyjny ślub płacąc 1000zł studentce która miałaby swojego chłopaka czy się ustatkować i szukać dziewczyny z pozycji faceta który nigdy nie szukał dziewczyny oraz zupełnie się na tym nie zna? Pytanie też gdzie, bo portale randkowe to była porażka ;) zupełnie się nie znam teraz na portalach randkowych, dziewczynach i tak dalej i tym podobne... :P dziewczyny szukają bardziej przebojowych i dynamicznych facetów a nie nudnych facetów z IT dobrze zarabiających :D

#mirekszukazony #zwiazki #po30



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 12
@mirko_anonim: Skoro masz intercyzę to prowadzisz oddzielne gospodarstwa domowe, więc jak chcesz to wspólnie rozliczać? xD

I uwierz mi... 30k straty to o wiele mniej niż potencjalne bagno, w które się wpędzisz podczas rozwodu ze sztuczną żoną, która poczuje hajs i wykorzysta cię do ostatniego grosza. Szczególnie, że nie masz obycia z kobietami.

Albo b2b albo płać na ukraińskie 800+ ¯\(ツ)/¯
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): @Pandillero: jak się jest szczęśliwym to się tak ma :D dosłownie wszystko sprawia mi radość przy takich zarobkach i nie mam jakichkolwiek problemów :D jeszcze żyjąc jako kawaler + dochodzi wynajem mieszkań oraz lokaty? :D nic tylko ŻYĆ! :)

@Tytanowy_Lucjan: no właśnie niby czytam o tym i o tamtym ale jakoś ludzie no żyją ze sobą + ewentualnie biorą rozwody (jednostki) i zazwyczaj rozstają się
@mirko_anonim: gościu jak widzę jak używasz tych emotek to jakoś nie dziwię się że nie masz dziewczyny.
W obecnej sytuacji zapłać podatki i miej problem z głowy - chytry dwa razy traci, a jak pokażesz obcej kobiecie że Cię "stać" na płacenie jej za de facto oszustwa to Cię wycacka do cna. Wyjdziesz jak Zabłocki na mydle.
Myśląc dalekosiężnie, ogarnij się i zacznij pracować nad sobą, a potem poszukaj kogoś sobie
@mirko_anonim Tyś niewinny jak nieobsrana łąka kolego.
W Polsce rozwód to zawody w jak największym upokorzeniu partnera.
A jak pokażesz, że dużo zarabiasz i wyjaśnisz wałek to tym bardziej każda, która się na to zgodzi będzie cię szantażować i nie opuści do końca życia, a ty jej będziesz jeszcze płacić alimenty za "pogorszenie stopy życiowej", którą teoretyczna miała z tobą i twoimi zarobkami.

Poczytaj o Kazimierzu Marcinkiewiczu i Izabeli, a potem grzecznie
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): @d00nezo: ale ło :D nie po to się uczyłem aby finansować lewaków :D

@LongWayHome: :D eeee :D przecież z dziewczynami ja nie rozmawiam, więc skąd one mają wiedzieć, że ja używam tyle emot :D no dobra z najemczynią :D ale ona jest o 9 lat młodsza ode mnie także ten :D

mówisz, żebym sobie nie szukał dziewczyny bo mnie wycycka do dna a potem mi