Wpis z mikrobloga

@assninja Pamiętam te czasy, i to jak człowiek cieszył się z tych paczek bonusowych, niby pierdoły tam były w tych archiwach ale jak to wtedy ciekawiło i cieszyło. Ziny też pamiętam, mega ciekawe teksty tam były. Serio powinna powstać jakaś książka z tymi artykułami.
@assninja Nie jestem pewien ale parę lat temu chyba większość tych bonusów była na Chomikuj, sprawdź bo coś mi się wydaje, że nadal tam jest chyba że ktoś usunął.
@assninja: Noname i jeszcze drugi (tytul chyba na E) to były wtedy dwa największe ziny. Ale ogólnie zinów w tamtym czasie było sporo. Z jednym była "afera", bo był prowadzony przez jakiegoś bardzo kontrowersyjnego chłopa, zdobył sobie jakieś tam grono, a pewnego dnia autor przyznał się, że to była taka prowokacja i w ogóle to jest jakaś licealistka chyba. W wielu zinach były o tym całe dyskusje.
Nazw już tego wszystkiego
Pamiętam, że na jednych z bonusów była pasta o typie co przeleciał grubą dziewczynę po pijaku. Potem okazało się, że ja zapylił i koniec był taki, że walił konia do lustra w łazience a ona się dobijała do niego bo się musiał z nią związać ( for the kiddo) potem już filtrowanie bardziej te kontentu w bonusach,( ͡° ʖ̯ ͡°)