Wpis z mikrobloga

@Darth_Gohan: Myślę, że nie jest w przeciwieństwie do niektórych na tym tagu, dla których każdy symbol związany z kulturą ukraińską konotuje z UPA xDD

@avirant Chociaż trollujesz, to #!$%@? wie jak odpowiedzieć na tak naiwnie postawione pytanie, biorąc pod uwagę kwestie identyfikacji narodowych w XVI czy XVII w, biorąd jeszcze pod uwagę, że wtedy w RP obowiązywały 3 języki urzędowe. A #!$%@?ć, to nie ma o czym rozmawiac.
  • Odpowiedz
@christian-huygens: Nie no na pewno nie jest. Mógł wybrać każdy zestaw kolorów. Wybrał jeden jedyny który się źle kojarzy.

Ja autentycznie nie rozumiem jak można po tylu latach dalej tłumaczyć takich asów. No bidulek on nie wie.
  • Odpowiedz
@Darth_Gohan: Ja natomiast nie rozumiem jak po tylu latach można nie rozumieć, że czerwono-czarne barwy nie są wyłącznie związane z OUN. To są barwy narodowe, które przez nacjonalistów były po prostu wykorzystywane w sposób wtórny.

A już kompletnie nie rozumiem dlaczego Ukraińcy mieliby nie zakładać czapek kozackich, bo polaczkom ignorantom źle się kojarzą xDDD Jakaś semicka wrażliwość się ujawnia chyba.
  • Odpowiedz