Wpis z mikrobloga

Ilu znacie dorosłych mężczyzn, którzy ważą mniej niż 50kg?
Bo ten ekspert ze zdjęcia wszystkie swoje osiągnięcia wywalczył w kat. 48kg oraz 51 kg XD
Reprezentował Polskę na:
- mistrzostwach świata w 1978 (kat. 48 kg, odpadł w pierwszej rundzie),
- mistrzostwach Europy w 1983 (kat. 51 kg, odpadł w pierwszej rundzie).
- Na MP walczył w kat. 48 kg oraz 51 kg, tam parę razy wygrał.
Nadmienię tylko, że w KSW najniższe kat. wagowe, tj. słomkowa (52.2 kg) oraz musza (56.7 kg) są przeznaczone tylko dla kobiet. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#famemma #ksw #boks
Papileo - Ilu znacie dorosłych mężczyzn, którzy ważą mniej niż 50kg? 
Bo ten ekspert ...

źródło: 140B5873428D4577BD8DBE1C8403DF69_1-664x442

Pobierz
  • 46
  • Odpowiedz
@Papileo Robiłem w Szkocji z gościem co ważył poniżej 50kg. Po całej Szkocji szukali mu zawodnika żeby mistrza mógł zrobić. Nie wiem czy mu znaleźli bo się zwolniłem z tej roboty.
  • Odpowiedz
  • 11
@Papileo spokojnie może on na 12 lat.. a co do wąsatego to chłop gdyby nie friki to nikt by go nie znal xd nic nie osiągnął ale siedzi w tym towarzystwie i #!$%@? to samo od 50 lat i jest "legenda" boksu
  • Odpowiedz
@Papileo: w trakcie ostatniego stuciecia doszło do wzrostu przeciętnej wagi i wzrostu, więc 50kg takiego starego człowieka to jak 65kg obecnie. Kiedyś mistrzowie wagi ciężkiej w boksie ważyli po 77kg, czyli tyle co Polak, Malczyński, czy Ambro, a teraz ważą po 120kg
Arlekin29 - @Papileo: w trakcie ostatniego stuciecia doszło do wzrostu przeciętnej wa...

źródło: download

Pobierz
  • Odpowiedz
@Papileo: Słuchaj, wielu jest gości którzy zawodnikami byli średnimi, ale trenerami wybitnymi, gdyż potrafili swoją wiedzę której sami nie potrafili w ringu/boisku/sali wykorzystać w 100% lub warunki im na to nie pozwalały wbić w głowę innych zawodników ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@tozalezyogunie: najwieksza beka jest z apoloniusza tajnera xD gość dostał fuchę po znajomości po pijaku od znajomego szwagra (to jest akurat fakt autentyczny) a z racji że nic nie umiał no to yyyy będziesz trenerem reprezentacji polski w skoki narciarskie xD #!$%@? że to przed małyszem znało w ogóle 14 osób w polsce xD łatwa fucha i nikt ci nic nie wypomni bo nikt się nie zna xD

fart i pech
  • Odpowiedz