Wpis z mikrobloga

Wszystko fajnie z tą legalizacja zielska w Niemczech, ale nie zmienili prawa jeśli chodzi o ruch drogowy i w sumie jeśli sporo jeździ się autem to #!$%@? to zmienia xD

#niemcy
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@KriegCaptain710: W Niemczech masz dość niski "grenzwert" jeśli chodzi o THC. Więc jedziesz trzeźwy, ale w twojej krwi nadal trochę tego zostało, więc z dupy tracisz prawko.

Mam nadzieję, że zostanie podniesiony jak np w Portugalii czy nawet takim UK gdzie jest wyższy xD
  • Odpowiedz
  • 2
@KriegCaptain710: @Bogdan_Srom Ja nie mówię, żeby można było jeździć spizganemu, ale akceptywalna ilość THC powinna być dostosowana. Tak jak np w Holandii czy Portugalii. Przecież nawet w Polsce możesz mieć więcej THC we krwi podczas kontroli niż w Niemczech gdzie jest to legalne

Przecież to nie ma #!$%@? sensu xD
  • Odpowiedz
@erni13: Dla jednych ma sens dla innych nie ma. Dla mnie osobiście powinno być 0,00000 w czymkolwiek (mocz, krew, powietrze wydychane) i to nie tylko na thc ale alkohol i każdy jeden narkotyk.
Samochód to nie zabawka.
  • Odpowiedz
@erni13: ja nie mam nic przeciwko paleniu, ale podobnie jak z alkoholem. Ja nie piję w tygodniu jak chodzę do pracy i nie piję w niedzielę jak w poniedziałek idę do pracy. Proste i nie mam nigdy problemu, a w Niemczech już widziałem jak ludzie #!$%@?ą do północy w niedziele i potem rano do auta skacowani, że ledwo na oczy widzą, bo "tutaj jest 0,5 to można "
  • Odpowiedz
  • 2
@KriegCaptain710: Masz zdecydowanie rację, to patologia i nie zamierzam się z tym kłócić.

Natomiast z THC jest taki problem, że mogłeś palić 3 dni wcześniej i da się stracić prawko
  • Odpowiedz
@erni13 Napisales to na portalu gdzie samochody to zlo,jak pijesz piwko w weekend to jestes alkoholikiem, a jak zajarasz raz na jakis czas to jestes cpunem ^_^

Oczywiscie ze nalezy podniesc, ewentualnie podniesc warunkowo tak jak masz z limitem 0.5. Powiedzmy ze dac wyzszy poziom od wieku 22 lat, bo i tak w wiekszosci na glupie pomysly wpadaja mlode i niedoswiadczone szczeniaki ;)
  • Odpowiedz
w Niemczech już widziałem jak ludzie #!$%@?ą do północy w niedziele i potem rano do auta skacowani, że ledwo na oczy widzą, bo "tutaj jest 0,5 to można


@KriegCaptain710:

Najpierw musiałbyś w DE zostać zatrzymany do kontroli xD Mnie przez 10 lat nikt nigdy nie zatrzymał ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dlatego śmiać mi się chce, jak mówi się ile to w PL złapanych (60% to 0.2-0.5,
  • Odpowiedz
  • 1
@kurczakos1: Paradoksalnie bardziej prywatnie xD

Jedziesz na chillu, nagle wyprzedza cię randomowe Audi, Bitte Folgen i krótka pogawędka plus zaoferowanie szybkiego siku do kubeczka ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Oni mają jakby swój profil który jest najczęściej zatrzymywany.
Pamiętam sytuację gdy wracałem wieczorem z Holandii, tuż po przekroczeniu granicy jechałem 120 przy dozwolonych 120, obok mnie poleciał VW mając jakieś 180 na blacie i zgadnij kogo zatrzymała
  • Odpowiedz
@erni13 Może dlatego, że jeżdżę rodzinnym kombi autoklasy C XDD

Oni mają jakby swój profil który jest najczęściej zatrzymywany.


Zgadza się i nazywają go Bauchgefühl ( ͡º ͜ʖ͡º)

Tym samym wszystko niepodpadające może jeździć nagurwione / porobione xD
  • Odpowiedz
Pamiętam sytuację gdy wracałem wieczorem z Holandii, tuż po przekroczeniu granicy jechałem 120 przy dozwolonych 120, obok mnie poleciał VW mając jakieś 180 na blacie i zgadnij kogo zatrzymała policja proponujac przeszukanie bagażnika XD


@erni13: Jadacy az za bardzo przepisowo malolat przy holenderskiej granicy to tez kontrowersyjny temat ^_^
  • Odpowiedz
  • 1
@NexciaK: Wiem, też o tym pomyślałem XD Z drugiej strony gdybym #!$%@?ł to też by mnie zatrzymali ¯\(ツ)/¯

Volkswagen był zwyczajnie drugi w kulach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
erni13 - @NexciaK: Wiem, też o tym pomyślałem XD Z drugiej strony gdybym #!$%@?ł to t...
  • Odpowiedz