Wpis z mikrobloga

@vvv-vvv rozumiem, że jak zabijasz chodzące roboto dinozaury w horizonie o marvelu nie wspominając to to nie jest marzenie "13 latka" tylko dorosłe podejście do tematu?

Realizm to ja mam w prawdziwym życiu, a w grach czy filmach można trochę pofantazjować w każdym aspekcie.
  • Odpowiedz
@Theo_Y: A co ci duże cycki przeszkadzają? Sprawiaja że czujesz się niekomfortowo? Ojojoj, biedactwo.
Ivy jest przynajmniej JAKAŚ, coś sobą reprezentuje, to po prawej wygląda jak kadr z Małej Brytanii
  • Odpowiedz
@DoktorStyle przecież to po lewej to ohydna tania estetyka. Po prawej kobieta jest realistycznie wyglądająca.

Śmiesznie się czyta coś takiego na portalu wypełnionym gównokontentem od przegrywów płaczących jak to p0lki mają chore nierealistyczne standardy.
  • Odpowiedz
@vvv-vvv: W całym moim życiu nie widziałem tak brzydkiej kobiety jak to coś po prawej. Widzialem brzydkie kobiety, niezadbane, ale nie widziałem tak nijakiej i odpychającej twarzy. Jeszcze sugerowanie że superbohater który mógłby miec każda mialby się z czymś takim związać

Nikt nie prosi o taki brzydki pseudorealizm, gry mają być odskocznią od rzeczywistości. W grach masz #!$%@?ą magię, walczysz z potworami, przyjmujesz setki pocisków na klatę, zabijasz tysiące rywali, ale
  • Odpowiedz
@DoktorStyle weź se przegrywie zwal konia do jakiejś lali i przestań przlewac swoje frustracje seksualne na różne dziedziny życia. Zresztą, to i tak nie ma żadnego znaczenia, bo twoje moce sprawcze zaczynają i kończą się na smętnym #!$%@? na portalu dla przegrywów.
  • Odpowiedz