Wpis z mikrobloga

@PANCZLONEK: Po pierwsze nie ćpam bo nie jestem narkomanem.
Zażywam środki odurzające. Wie bo przy rodzinie to normalnie zażywam, zresztą nawet publicznie się nie kitram tylko przy ludziach wale XD
@PANCZLONEK: Nie jestem uzależniony. Tera przerwe i tak robie 2 tyg bo kasa mi się skończyła. A potem się zobaczy, pewnie dalej bede zażywał bo czemu nie. Ale jakbym nie chciał to bym nie musiał.
Zgodnie z obowiązującymi w Polsce kryteriami ICD-10 uzależnienie rozpoznaje się wtedy, gdy spełnione są co najmniej 3 spośród następujących kryteriów:


silne pragnienie lub poczucie przymusu zażywania substancji

trudności w kontrolowaniu zachowania związanego z jej przyjmowaniem

fizjologiczne objawy stanu odstawienia charakterystyczne dla danej substancji (zespół abstynencyjny) i/lub przyjmowanie tej samej lub podobnej substancji w celu złagodzenia lub uniknięcia objawów abstynencyjnych

stwierdzenie objawów tolerancji (aby osiągnąć efekt upojenia, osoba uzależniona potrzebuje coraz większej ilości
@PANCZLONEK: Ja wale ketamine glownie. A ze stimów to tylko koks który jest praktycznie nieszkodliwy. Oprocz tego trawka ale to tylko sam dym szkodzi. Ale stimy rzadko bardzo bo nawet tego nie lubie ale czasem sie z kims zazyje czy w pracy. Ale to serio rzadko stimy.