Wpis z mikrobloga

a i dobremu chłopu się nie odpuści, a co!


@teperkov: nigdy sie do chlopow nie moglem przekonac, a i mniej ciekawe laski musze pietami z lozka spychac.
Mam cala polke suplementow z kozieradkami i ashwangandami, cynkiem i wszystkim co znane na potencje, a amunicji i tak nie starczy dla wszystkich
  • Odpowiedz
uwazasz, ze to co napisalem stawia mnie w dobrym swietle? Ze to jest autopromocja?


@programista15cm: po prostu zauważyłem że mężczyźni którzy naprawdę mieli dużo dziewczyn nie wspominają o tym przy każdej okazji. Jeśli facet ma powodzenie to widać, on nie musi nikogo przekonywać. Ale najważniejsze to że on nie ma potrzeby o tym mówić.

Myślę że robisz autopromocję, bo na pytanie; "czy zdradziłeś" praktycznie odpowiadasz "miałem bardzo dużo dziewczyn"
  • Odpowiedz
@Tata_Kasi: w sumie gdyby nie wykop to chyba bym nigdy nie zalapal, ze wiekszosc ludzi nie potrafi myslec chocby na tyle abstrakcyjnie, zeby zalapac, ze ktos moze wypowiadac slowa, mysli, tezy, ktore nie naleza do niego lub z ktorymi wcale sie nie zgadza / nie ma nic wspolnego XD
  • Odpowiedz
gdyby nie wykop to chyba bym nigdy nie zalapal, ze wiekszosc ludzi


@programista15cm: wykop to nie większość ludzi, to jest mniejszość. Świat jest taki jakim go widzisz poza wykopem, tutaj to tylko rozrywka w wolnym czasie. No i czasem można zadac pytanie i dostać odpowiedź lepszą niż z google.
  • Odpowiedz