Wpis z mikrobloga

Jak se pomyślę o tym filipie xD koleś w kwiecie wieku, w kraju gdzie dupy wchodzą białemu człowiekowi same do wyra. Ta melepeta zamiast wziąść 0,7 wódki i iść w nocy na tą ulice z imprezami. Brać losowe baby, sprawdzać czy nie mają prącia i peklować co fabryka dała xD ten baran siedzi w domu, patrzy się w sufit, stęka i rozwozi drożdżówki xD gdybym ja tam był w tym wieku xD ofc musiałby się wyprowadzić od muminow do jakiegoś condo xD
#raportzpanstwasrodka
  • 15
@Bitszkopt: z wysokofunjcyjnym można normalnie żyć. Oprócz głupich przypadłości i niektórych rzeczy które denerwują, niczym się to nie różni od zwykłej osoby. To spektrum to Yes niewiadome, bo imo gdyby miał, głupio by mu było się nagrywać. Koleś jest poprostu zniewiescialy i głupi. Że spektrum się mega ciężko klamie, albo jest to prawie niemożliwe, a z tego co wiem tam co chwilę leci nowa ściema
@The_Rainman: To ja Ci przedstawię tak na szybko powody dlaczego tak uważam:
Widać, że jest bardzo reaktywny na bodźce poprzez dotykanie i cieszenie się zwykłymi przedmiotami.
Ma problem z zaplanowaniem swojego czasu i polega na rodzicach i ich decyzjach
Nie tworzy relacji z osobami w równym wieku i nie podejmuje działań w tym kierunku. Jest nawet ten 20 letni polak co z ojcem z niemiec przyjechali, to mógłby się z nim
@Bitszkopt: I tak i nie. Sam mam zdiagnozowane i połowy z tych rzeczy nie mam albo potrafię +/- kontrolować. Problem z utrzymaniem kontaktu wzrokowego nie zauważyłem. Ja np. za nic w świecie nie potrafiłbym prowadzić takiego vloga i gadać do kamery. Kurde nie chce mi się wszystkiego rozwijać za bardzo bo to nie konkurs autystyczny xD gdzie się będziemy licytować kto ma co. Imo typek np nie ma chyba żadnych zainteresowań,