Wpis z mikrobloga

  • 0
@MichaelAngeloo: Moim zdaniem rolnicy powinni zablokować parkingi w urzędach, albo wejścia do urzędów, wtedy dupa się będzie gotować funkcjonariuszom państwa, może wtedy mieliby realny wpływ na polityków. A w taki sposób nic nie wywalczą ... już zaczeli wpisywać ich w nurt prorosyjski aby zmniejszyć procent poparcia polaków dla protestu
Znaczy ja serio pytam jakim cudem mogą blokować eski i autostrady (nie wiem czy płatne). Ja do domu chce wrócić jak człowiek. Oponami palą, kurdebele jakby nie można było jakoś inaczej strajku demonstrować tylko smrodzić palonymi oponami.
@MichaelAngeloo tak musi być bo jak ogłupionego telewizją Kowalskiego nie dotknie ten problem(nie Ciebie) to znaczy że problemu nie ma. Np teraz Nowojorczycy zauważą problemy bo akurat podobne problemy są u nich bo agenda WEF dotyka nas wszystkich.
@Smonk_Da_Wead: ja to wiem, rozumiem istotę protestów. Nie zmienia to jednak faktu, że ciekawi mnie to, że mogą to robić wbrew przepisom - tutaj ruchu drogowego. Dlatego pytam bo może ktoś wie jak to wygląda od strony prawnej