Wpis z mikrobloga

Minister obrony Francji Sebastien Lecornu poinformował w czwartek, że w ubiegłym miesiącu siły rosyjskie zagroziły zestrzeleniem francuskich samolotów wojskowych, które patrolowały wody międzynarodowe na Morzu Czarnym.

Podczas rozmowy na antenie radia RTL Lecornu ostrzegł, że Rosja powraca do „szczególnie agresywnej” postawy, przypominającej zachowania ZSRR w czasach zimnej wojny..

Ps. Szczerze, jeden miras kilka wpisów niżej pisał ze już zaczął się trochę "cykać". To napisze że ja podobnie. Nie wiem kto zaczął, rosja czy media tak nas infiltrować, ale co do mnie.. "cel osiągnięty".

Dziś już mi zaczeło świtać, by może choćby pare wód mineralnych i kilka konserw by nie kupić i odłożyć.. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

https://www.ifrancja.fr/minister-obrony-rosjanie-grozili-zestrzeleniem-francuskich-samolotow-nad-morzem-czarnym/?fbclid=IwAR3ZygkrB4scKFif1QlwdUb_OIEuj_EcQoOShB69Rq5HYHx33JQqkRqwY4A

#ukraina #wojna #rosja #francja
  • 6
Dziś już mi zaczeło świtać, by może choćby pare wód mineralnych i kilka konserw by nie kupić i odłożyć.. ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@Pokojowa: to warto zrobić tak czy siak, nawet jeśli wojny nie będzie
Ps. Szczerze, jeden miras kilka wpisów niżej pisał ze już zaczął się trochę "cykać". To napisze że ja podobnie. Nie wiem kto zaczął, rosja czy media tak nas infiltrować, ale co do mnie.. "cel osiągnięty".


@Pokojowa: Rosja jest coraz silniejsza, a USA coraz słabsze and bardziej skorumpowane.