Wpis z mikrobloga

via Android
  • 0
@Wiskoler_double źle to napisałem, mam konto bankowe zweryfikowane, takie normalne, czy paypall w jakiś sposób może z automatu zbierać z tego konta? Albo jak mama będzie płacić?

Bo ja myślałem że najpierw sam muszę przelać z tego konta zweryfikowanego na peypala żeby korzystać z tej kasy.
@fraciu: Owszem, wiem o czym piszesz. Pytanie tylko takie czy chcesz płacić np w zł i konto podpięte w PayPal masz w złotówkach - wtedy bez problemu PayPal pobierze sobie odpowiednią kwotę i bez problemu przekaże do sklepu czy tam innemu sprzedającemu. Natomiast złodziejstwo w PayPal jest wtedy jak płacisz np w $ a konto podpięte masz w PLN - kurs jest złodziejski i tyle. Wtedy lepszym rozwiązaniem jest wymiana u
via Android
  • 0
@Wiskoler_double akurat kurs mnie nie obchodzi, kurde myślałem że konto jest tylko do potwierdzenia, a nie że oni se z tego konta będą ścigać. Miałem nadzieję że dalej trzba normalnie przelać tą kasę normalnym przelewem. Trochę lipa

Ogulnie chodzi o mamę żeby tam czegoś nie poklikała
@fraciu: Czyli tobie bardziej chodzi o bezpieczeństwo. Hm, może rozwiązaniem byłoby coś takiego:
Mam konto w Pekaosa i w tym koncie utworzyłem sobie jakiś czas temu konto wewnętrzne - posiadające swój numer - akurat w PLN. Do konta mam dostęp tylko i wyłącznie przez apkę lub stronę banku. Mogę tam przelewać i "schować" sobie dowolną kwotę. Może takie konto podpiąć do PayPal i na czas weryfikacji przelać kilka złotych. a potem