Wpis z mikrobloga

Grałeś kiedyś w grę metin2? Jak tak to aktualnie jest wielkie poruszenie w metinowym świecie. Godzinę temu zapowiedziano wielką aktualizację która odświeży mapy i polowania w grze. W skrócie w zwykłym lesie, krainie gigantów, czerwonym lesie będzie można expić na wyższym poziomie, dropić a za polowania otrzyma się lepsze nagrody. Polacy, Niemcy i Turcy bardzo zaskoczeni. Piszę to bo wiem że wiele osób tutaj grało w metina lub tibię. Niektórzy na taką aktualizację czekali 10 lat
INFO NIEMCY: https://board.de.metin2.gameforge.com/index.php?thread/130407-update-24-0-geballte-level-power/
INFO POLSKA: https://board.pl.metin2.gameforge.com/index.php?thread/174270-aktualizacja-24-0-skumulowana-moc-poziom%C3%B3w/
#famemma #metin2 #mmorpg #gry
raszko754 - Grałeś kiedyś w grę metin2?  Jak tak to aktualnie jest wielkie poruszenie...

źródło: announcement_metin2_en_127ed642d9005ab07f7cd98e827348eb

Pobierz

Grałeś kiedyś w gre metin2?

  • tak 64.3% (142)
  • nie 35.7% (79)

Oddanych głosów: 221

  • 12
@raszko754: w to gra jedynie ktoś z sentymentu. Żadna aktualizacja tego nie wskrzesi a na pewno nie zachęci nowych graczy(ewentualnie starych żeby sprawdzili o co chodzi). Gameforge to najgorszy syf, przespali potencjał na kontynuację takiej zajebistej gierki gdzie serwery były zapełnione na full. Zabili nawet "sens" wyboru królestwa od kiedy dodali mapę handlową. Niektóre aktualizacje w ogóle nie wkomponowały się w klimat gry i zamiast ją ulepszać to zabijali ją tymi
@marszaIl: nie po prostu dodadzą znowu więcej itemow żebyś musiał wykupować sloty u depo i w ekwipunku za prawdziwy hajs a gość myśli że to wielka aktualizacja. Między innymi to jest w aktualizacji do 20 letniej gierki gdzie było tysiące aktualizacji. "Mapa nie otwiera się już automatycznie (poza nielicznymi wyjątkami)." Haha
@raszko754: fajnie fajnie, miałem kilka postaci w topce jakoś z 10 lat temu ale ostatnio chciałem się zalogować i jakie moje zdziwienie było gdy się okazało że tysiące PLN przepadło bo #!$%@? wie czemu tak zrobili że nie ma już moich postaci, YEBAĆ METIN2 OFFICIAL