Wpis z mikrobloga

@Czafincz: Ja posiadam już dwa miesiące prawie. Przesiadka z Fenix 5 - jestem bardzo zadowolony z użytkowania. GPS łapie w kilka sekund. Odczyty z czujników również stabilne beż żadnych anomalii. No i AMOLED bardzo elegancko wygląda.
@Czafincz: zamienne paski z ali to tanie badziewie - przerabiałem to w Fenix 5 i one są bardzo słabej jakości. Na jednym Ładowaniu wytrzymuje ok 12 dni bez aktywności. Z łączenie 2h spacerem, 2x basen to 10 dni wytrzyma na luzie. Oczywiście powiadomienia z telefonu włączone.
@Czafincz: nigdy Venu nie brałem pod uwagę aby go zakupić. Cena w okolicach 2k PLN jest dobra jak za ten zegarek. Po prostu go polecam bo jako gadżet i urządzenie do monitorowania aktywności sprawdza się idealnie.
@Czafincz nylonowe paski na rzepy z aliexpres są zajebiste. Mam taki już w trzecim zegarku. Pierwszy wytrzymał dwa i chwilę trzeci, ale rzepy się zaczęły odklejać więc kupiłem kolejne 3. Tylko przy tym tempie zmiany to nie wiem kiedy zużyje :)
@fakePMcoach: W miejscu gdzie wybierasz kolor (musisz rozwinąć listę). np. kolor: 2PCS 26mm Green (2PCS oznacza 2 sztuki). Na zdjęciu powinien wyświetlić się komplet
Cena za komplet to 81,25, a za jeden 58,36zł