Wpis z mikrobloga

Dokładnie dzisiaj mija 10 lat odkąd założyłem tutaj konto. Pamiętam, bo zrobiłem to w dzień urodzin :) Zdecydowałem się na ten krok, bo w 2014 roku było to miejsce z największą polskojęzyczną społecznością dyskutującą o #bitcoin i #kryptowaluty. Początkowo było fajnie, dyskusje na określone tematy, jak IT, bitcoin, kryptowaluty, historia, jakieś autorskie tagi, odkrycie bardzo ciekawej nocnej, obserwowanie afer. Wpadły też 2 bany za 2137. Kilka lat później pojawiły się patostreamy, to kompletnie zaorało zwyczaje nocnej. Dodatkowo górka na BTC w 2017 roku sprawiła że tagi o krypto stały się popularniejsze i przestały być miejscem wymiany ciekawych informacji, a zostały zasypane gównowpisami. W pewnym momencie przestałem zaglądać na nocną, bo patostreamy ją zabiły, z czasem przestałem zaglądać tu w ogóle, albo jak zaglądałem to bardzo sporadycznie, bo tak bardzo poziom spadł. #rumun jeszcze grasuje?, znalazłem na dysku screen z jednej akcji jak robił syf z przejętego konta xd
#urodziny
Powstaniec - Dokładnie dzisiaj mija 10 lat odkąd założyłem tutaj konto. Pamiętam, bo ...

źródło: masterarcus

Pobierz
  • 6