Wpis z mikrobloga

@Grooveer: Mamy miliony Ukraińców w Polsce, którzy swoją obecnością nam już o tym przypominają ( ͡° ͜ʖ ͡°) Grooveer ja wiem że dzisiaj nadgodziny, że normę trzeba wyrobić itd ale weź może Ty idź już spać, wypij sobie jakiegoś dobrego soczku i się trochę zrelaksuj, bo rano znowu musisz spamować na tagach i się nie wyśpisz
  • Odpowiedz
@Grooveer: To może czas zmusić Polaków do tych kontaktów? Nie wiem, wpuścić żołnierzy Ukraińskich, aby stali nad Polakami z karabinami żeby na pewno nie zapomnieli o wojnie? Bo przecież poljaki nie mogą żyć swoim życiem nie myśląc 24/h o wojnie na Ukrainie
  • Odpowiedz
@Grooveer: Jesteś pewien? a co jak poljaki nie będą na nie patrzeć? może załóżmy te bilbordy na każdym Polskim domu co? A jak ktoś nie zawiesi to 30k zł kary albo dożywocie, poljaki nie mogą zapomnieć o wojnie na Ukrainie!
  • Odpowiedz
@Grooveer cały czas są prowadzone zbiórki pieniędzy w Polsce, a pomoc humanitarna jest tak samo intensywna jak w pierwszych dniach wojny

UA dostanie hajs z UE i USA po wyborach, #!$%@? 1 mln kacapow to plan minimalny
  • Odpowiedz
  • 0
@mkorsov a masz jakieś porównanie obiektywne? Bo mi się wydaje, że jest właśnie mniejsza pomoc, bo dużo ludzi przestało się interesować wojną na Ukrainie.
  • Odpowiedz