Wpis z mikrobloga

Yarek Gąsiorowski w Foot Trucku:

Jeśli chodzi o język polski to jestem jaroszem. A tak na poważnie to każdą wolną chwilę spędzam na oglądaniu Kapitana Bomby, takiego internetowego serialu. Razem z ojcem dodatkowo co weekend oglądamy familiadę a smak schabowych u babci z Włocławka towarzyszy mi co wakacje. Oglądam namiętnie polską reprezentację, a 2016 chciałem mieć fryzurę jak Miguel Pazdan, który dzisiaj gra w Wieczystej Krakow. Tak, śledzę polską piłkę. Dzisiaj ciężko mi oglądać mecze jak gram swoje, ale skład w fantasy ekstraklasa posiadam. A dlaczego wybrałem reprezentację Hiszpanii? Chcę być na jak najwyższym poziomie przed dołączeniem do seniorskiej reprezentacji Polski. Orzełek na piersi jest dla mnie większym pragnieniem niż zdobycie Ligi Mistrzów z Valencią.


via dzisiejszy wywiad z Yarkiem na kanale Foot Truck

#mecz #pilkanozna #laliga #valencia #reprezentacja
michalxd21 - Yarek Gąsiorowski w Foot Trucku:
Jeśli chodzi o język polski to jestem j...

źródło: obraz_2024-02-22_011631426

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
@michalxd21 czyli jeśli odbije się od dorosłej kadry Hiszpanii, to zagra dla nas, ale czy można było się spodziewać czegoś innego? Zawsze przegramy z Hiszpanią, Francją, Niemcami, Anglią, Włochami, bo te reprezentacje nawet w kryzysie są dużo bardziej atrakcyjne niż Polska.
  • Odpowiedz
czyli jeśli odbije się od dorosłej kadry Hiszpanii, to zagra dla nas, ale czy można było się spodziewać czegoś innego?


@galicjanin: Z tego wywiadu raczej wynika, że chce zagrać dla reprezentacji Polski, ale w kategoriach juniorskich woli reprezentować Hiszpanię, żeby móc obcować z lepszymi zawodnikami, rywalami i podnosić swój poziom również na kadrze.

A jak wyjdzie to zobaczymy.
  • Odpowiedz
@rooger myślę, że takie gadanie żeby Polakom było miło. Będzie dobry dostanie powołanie do seniorskiej kadry Hiszpanii w meczu o punkty, będzie ich, będzie za słaby na hiszpańską kadrę wybierze nas.
  • Odpowiedz
@rooger z piłkarzy urodzonych lub mieszkających od dzieciństwa zagranicą, którzy grali dla nas chyba tylko Zalewski świadomie wybrał Polskę, bo tak sam chciał, inni to raczej nie przebili się do dorosłej kadry swoich krajów i wybrali z braku laku polską kadrę.
  • Odpowiedz
@crespo Ebi to była historia sprzed ponad 20 lat, do tego jego ojciec był legendą polskiej piłki, więc inna historia, nie wiem też czy Ebi w ogóle posiadał holenderski paszport, bo urodził się w Łodzi i jako dziecko wyjechał do Holandii, gdy tata dostał propozycję gry w Holandii.
  • Odpowiedz
@galicjanin: Miał paszport i propozycje występów dla Holendrów w młodzieżówkach ale odmówił i cierpliwie czekał na powołanie z Polski. Przed poważną kontuzją kolana w wieku 20 lat która pewnie odebrała mu szansę na większą karierę on był w Holandii uważany za duży talent.
  • Odpowiedz