Wpis z mikrobloga

Jeśli cie to nie interesuje nic nie pisz i nie czytaj

Zamykam serwis :) (Ale tylko laptopów )
Od 2012 roku prowadzę serwis napraw MacBooków IPhonów (na początku też androidów od 2017r już nie) PC i laptopów
Przestaje naprawiać PC i Laptopy, twierdze tak iż jakość wykonania laptopów błaga o litość na kolanach. Od początku i tak ja zajmowałem się Apple i bardzo rzadko a nawet wcale nie tykałem laptopów, okazjonalnie wpadło jakieś droższe PC około 7K, to się naprawiało płyty itd.
Sektor serwisu w którym naprawiany były laptopy zostaje zamknięty, i pisze to dlatego, że bardzo mnie to cieszy ;) Coś co nie przynosi dochodów musi zostać zlikwidowane, do 26.02.2024 oddaje wszystkie laptopy które były serwisowane i od wczoraj nie przyjmuje nowych. Nie będe poprawiał po januszexach pdk

#elektronika #serwispc #laptopy #apple #macbook #iphone
  • 6
@Chio_ az taka #!$%@?? Pamiętam jaki kiedys byl na to popyt i jak pracowalem przez 3 miechy w serwisie to ludzie placili absurdalne pieniądze za proste sprawy.
Pensja byla #!$%@?, ale właściciel miał dobry zysk.
Teraz widocznie zbyt duza konkurencja
@Chio_: w MacBookach jest dokładnie to samo tj przejdzie przez 3 różne serwisy i każdy lepszy, mnie teraz sądem straszą i pomawiają że części powymieniałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Pan_Slon: Wole Macbooki bo znam je dokładnie od środka, każdy jest praktycznie taki sam, a w laptopach typu Hp Lenovo jest ciągle inaczej raz tak, raz tak pamiętam jak w 2018 wymieniałem ram w lenovo, nie wiedziałem nawet że znajduje się pod pokrywą przy wentylatorze, a w niektórych tańszych modelach spotkałem się z baterią wlutowaną od razu do płyty, i jak tu czegoś nie upier.... nie znając się, a poprawiałem już