Wpis z mikrobloga

Odrzucenie przez rówieśników a później przez płeć przeciwną i ostracyzm z tym związany sprawiły, że mam takie a nie inne spojrzenie na ludzi. Nie zmieni tego nawet zmiana otoczenia, która w większości przypadków i tak nic nie daje bo za mocno się wyróżniam nie tylko wyglądem a także tym jak się zachowuję na co dzień. Od czasu do czasu wybiorę się na miasto czy to na zakupy czy to chociażby do baru ale i tak nie zmienia faktu tego że zawsze te rzeczy robiłem samemu. Na mieście nikomu się nie narzucam, ale czasami biorą mnie feelsy, że tak naprawdę nie mam żadnych przyjaciół z którymi mógłbym łazić sobie po centrum handlowym czy chociażby wstąpić na dyskotekę potańczyć lub do knajpy zeżreć se hamburgera. To duże świadectwo o tym, jak wiele rzeczy mnie ominęło we wcześniejszych etapach rozwoju. Sam temat dziewczyn wogóle jest dla mnie śmieszny, bo te wolą szaleć z przystojnymi chadami i nie chcą żeby byle kto je zaczepiał. Poza tym, kobiety są urodzonymi wzrokowcami. Nie wiem jak się ma sprawa z laskami po 30tce ale młodsze julki są naprawdę zrąbane. Głównie chodzi o wyzywający ubiór jak i równie żałosne zachowanie. Samo młodsze pokolenie jest równie wkurzające. Im się wydaje, że skoro są młode i piękne to cały świat ma im paść do stóp. To jest naprawdę temat rzeka z tymi dziewczynami, które robią się coraz bardziej wulgarne i księżniczkowate, ale faktem jest że stosunkowo często wychodzę na miasto mimo iż nie mam z kim. Oskariat woli swoje grono, wyrąbane mają na przegrywa który chce się napić piwa i otworzyć gębę do kogokolwiek, tak jak na cokolwiek. Bo najłatwiej przegrywowi powiedzieć, żeby spadał
Tigertailz - City Kidz
#przegryw #miasto #bekazrozowychpaskow #przemysleniazdupy #teatrfigurwoskowych #stulejacontent #imprezujzwykopem
NevermindStudios - Odrzucenie przez rówieśników a później przez płeć przeciwną i ostr...
  • 14
  • Odpowiedz
@minniedriver: Dyskoteki, bary, galerie handlowe, nawet zwykła żabka, dalej się domyśl ( ͡º ͜ʖ͡º) Fakt faktem, wiadomo że się tak ubierają dla lokalnych przystojniaków, lub nie daj boże złych chłopców sebków podczas gdy ich uroda nijak ma się do tego co one same reprezentują.
  • Odpowiedz
@NevermindStudios: Niestety, jeśli z takich czy innych względów nie miałeś możliwości zintegrować się z rówieśnikami i nauczyć się jak zachowuje się normalny młody człowiek, to już sobie tego nie przyswoisz. Z żadnej książki ani filmiku się tego nie nauczysz. Ludzie, którzy od zawsze mieli bogate życie towarzyskie natychmiast wyczuwają brak obycia u osoby, która całe życie była samotna, a która nagła postanowiła to zmienić i zagadywać ludzi dookoła. To jak
  • Odpowiedz