Wpis z mikrobloga

@biczplis: Dzięki, dzięki. Nie wiem jak to czasowo wyglądało w poprzednich "edycjach" ale teraz przedłużali termin chyba jakoś do połowy lutego.
  • Odpowiedz
@501st: Ciśniesz 27 na Kraków? W takim razie widzimy się i powodzenia, który raz startujesz?

@biczplis Jeżeli uda się dostać do III etapu to lepiej usun konto albo dodaj do czarnej listy bo będę baardzo natrętny ws. pytań ;)
  • Odpowiedz
@pukenstein: Jestem z Lublina, wpisałem Lublin to i do Lublina mnie na test zaprosili, równo za tydzień:) To mój pierwszy start. Powodzenia swoją drogą.
  • Odpowiedz
@501st: Nieźle to ogarnęli, ze nie trzeba cisnąć do stolicy. Co jak co ale ostatnim razem jak miałem się stawić na 9:30 to wyjazd z Krakowa w środku nocy nie wpływa pozytywnie na stan umysłu podczas egzaminów. Pisz na PW jak poszło :)

  • Odpowiedz
wg.


@pukenstein: plis :)

Jeżeli uda się dostać do III etapu to lepiej usun konto albo dodaj do czarnej listy bo będę baardzo natrętny ws. pytań


Ja ci dużo nie pomogę, bo jestem wojskowym ATC więc nie wiem jak DOKŁADNIE wyglądają dalsze etapy :) Ale naprawdę życzę wam powodzenia - to ciężka i wymagająca robota, ale zajebiście satysfakcjonująca :) No i cywil płaci świetnie :)
  • Odpowiedz
@szajka: zwykły angielski na poziomie matury rozszerzonej (okolice FCE)

@pukenstein: nie wiem jak wojskowy, ale cywilni przechodzę FEAST (m.in. na tej kwalifikacji do ATC III etap to bodajże FEAST właśnie)
  • Odpowiedz