Wpis z mikrobloga

Mireczki z #pcmasterrace mam 4690, 16GB RAM i GTX 1070. Da się za kilkaet złotych coś z tego wygrzebać? Myślałem nad kupnem płyty Z97 (dla dysku M2) i 4790k.
I drugie pytanie: czy "upgrade" za 1000zł w postaci 8700k, chłodzenie wodne, z370 i 16GB RAM jest warty tego, czy lepiej coś innego złożyć?
Mam obudowę, zasilacz (biała lista ( ͡° ͜ʖ ͡°) 600W Bronze) oraz dyski i GPU, więc coś tam można ulepszyć.

Docelowo to gram w gierki i czasem jakieś maszynki wirtualne postawię :D
Anekito - Mireczki z #pcmasterrace  mam 4690, 16GB RAM i GTX 1070. Da się za kilkaet ...

źródło: 019bcf1e4970a46976a5322e8f89

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • 0
@Megawonsz_dziewienc: @kocurrek32 @xyz_xyz
Już mi jeden gość napisał o moim sprzęcie, że


Żeby w ramach opcji rozbudowy coś lepszego uciągnąć za kilka lat, musiałbym kupić jakieś porządniejsze mobo z zetką i od razu nieco lepszy RAM, zasilacz, no i przede wszystkim porządniejsza grafa. Tak by się to ciągnęło w nieskończoność, a za 1k miałbym 8700k i heja, w 2028 polecę w DDR6 i AM5+ od zera :D
Wykażcie błąd w rozumowaniu. Naprawdę, bo dla mnie to
  • Odpowiedz
@Anekito: gosc ktory napisal ze to epoka kamienia łupanego mial racje ale na Full HD z tym sprzetem jaki teraz nawet masz mozna jeszcze dobrze pograc wiec "dobry sprzet" to pojecie wzgledne, udaj sie na kanal blackwhite na yt i tam koles robi filmy jak chcesz zobaczyc za ile teraz mozesz kupic dobry sprzet
  • Odpowiedz