Wpis z mikrobloga

Niby się człowiek wiedział, ale się łudził... Ta zagrywka ze sklepem to jeden z większych scamów ostatnich lat w produkcjach AAA. Nie chodzi o sam fakt płatnych skinów, walutę premium itp. ale o to, że te chciwe #!$%@? z namco specjalnie odczekały parę tygodni od premiery aby to ogłosić już po recenzjach i pierwszych opiniach graczy na meta czy steamie XD

Do tego brak jakichkolwiek deklaracji na temat rozwiązania problemu z gamoniami rozłączającymi się w czasie rankedów co jest obecnie największym rakiem tej gry.

Było "remember: no pre orders", teraz nawet po premierze nie można być pewnym, czy chciwy wydawca nas nie wydyma.

I żeby nie było, gra jest świetna. Jednak jak pomyślę o tej wykastrowanej względem siódemki customizacji, Haradzie mówiącym że oryginalne skórki nie pasują do gry z 2024 a teraz otrzymujemy sklep z tymi "niepasującymi" skinami, to (°° Ech, szkoda gadać, szkoda strzępić ryja nad tą branżą.
#tekken8 #tekken #gry
  • 5
@jandiabeldrugi Nikt ci nie każe kupować. Akurat kontentu w grze jest masa jak na dzisiejsze standardy. A design postaci jest tak zajebisty że aż szkoda customy robić.
Zresztą te skiny mają być po ok 20zl. Godzina pracy żeby kupić sobie skina w grze na setki albo tysiące godzin. Poświęć czteropak piwa i masz, już nie udawajcie takich biednych.
Dziwne że wszędzie jest ok wydawać pieniądze na swoje hobby ale jak ktoś sobie
@onepnch: dlatego napisałem, że nie jest problemem sam sklep z płatnymi skinami. Problemem jest brak transparentności w przekazywaniu informacji o planach na rozwój gry. Dlaczego od razu nie zapowiedzieli sklepu tylko siedzieli cicho, mimo że wielu graczy dziwiła bardzo uboga customizacja postaci? No właśnie. I jeszcze ten fikołki, że nie dali klasycznych skinów, bo nie pasują.

Poza tym nie chodzi o to, czy skin będzie kosztować 20 czy 200 złotych (pozdro
@kipowrot: o tym, że tekken 7 miał więcej zarówno gotowych presetów (raz lepszych, raz gorszych) jak i przede wszystkim poszczególnych elementów ubioru, fryzur czy innych dodatków niż tekken 8, który jest pod tym względem zwyczajnie biedny.

I nie wiem czemu mam porównywać tekkena 8 do mortala, skoro mogę go porównaj właśnie do tekkena 7 czy tt2.