Wpis z mikrobloga

#samsung Znacie jakiś patent aby powiadomienia z określonej aplikacji zostawały na ekranie tak długo aż się je potwierdzi? Powiadomienia pojawiają się i znikają i zawsze muszę sprawdzać w historii czy wpadło jakieś powiadomienie z kalendarza jeśli akurat nie miałem wzroku na telefonie
  • 4
Powiadomienia pojawiają się i znikają i zawsze muszę sprawdzać w historii czy wpadło jakieś powiadomienie z kalendarza jeśli akurat nie miałem wzroku na telefonie


@atpl77: W sensie, że powiadomienie samo Ci się kasuje? U mnie wisi ono na belce dopóki w nie nie kliknę albo ręcznie nie skasuję.
  • 0
@dawid110d: chodzi o to, że powiadomienie pojawi się na górze i później chowa się do belki. A ja chciałbym aby było widoczne non stop na ekranie zanim go nie kliknę. Po co.mi przypomnienia z kalendarz skoro pojawiają się i znikają po 3 sekundach. Mogę mieć wtedy odblokowany telefon ale odwrócona głowę albo być w innym pokoju. Nawet jak dam sygnał dźwiękowy to nie uslysze
@atpl77: No ale to od tego właśnie służy belka powiadomień, aby tam były powiadomienia, a nie na środku ekranu cały czas. Ty byś chciał aby powiadomienie z kalendarza było na środku ekranu i zakrywało to co jest na pulpicie, tak?
  • 0
@dawid110d: dokładnie tak. Mam przypomnienie o czymś ważnym, wyskakuje na środek.ekranu aż kliknę OK. I dotyczyłoby to powiadomień tylko od określonych apek