Wpis z mikrobloga

@Mineciarz69: bo to nie jest gra o bieganiu tylko pływaniu statkiem. błędnie porównywana do AC...

ogólnie mam na liczniku 45h i bawię się świetnie... a rzadko w którą grę tyle czasu gram. zależy od tego kto czego oczekuje chyba.
@Julek85: No ale gierka raczej sieciowa, w becie odbiłem się w momencie kiedy samemu nie szło dalej grać bez pomocy innych graczy, a liczyłem na fajną single gierkę.
Liczyłem że wezmą Black Flaga i przerobią, nie sądziłem że wszystko zrobią na nowo.
@Julek85 czy kiedykolwiek udało ci się znaleźć kogoś do wspólnego plądrowania osady? Klikam wyszukiwanie i nigdy nikt się nie zgłosił. Tak samo mnie nigdy żadne powiadomienie nie wyskoczyło. Trzeba szukać w jakiejś zakładce czy co?
@Mineciarz69: wyskoczylo pare razy ze ktos tam "cals out for help" (i zobaczyc gdzie na mapie sie to dzieje), ale dzieki temu do grupy nie dolaczysz. mozesz doplynac w to miejsce, liczac ze osoba ktora wzywala pomocy nadal tam jest. dopiero jak jestescie w miare blisko to mozecie dodac sie do grupy.

z reguly dziala to przy eventach z bossami bo jak zawolam to po minucie, dwóch ktos czesto przyplywa (najczesciej
@Mineciarz69: nie wydaje mi się..

bardzo podoba mi sie nastawienie osób na reddicie. o ile wczoraj jeszcze 80-90% watków bylo pozytywnych, o tyle dzisiaj jest totalnie na odwrót :)

ludzie są rozczarowani, czują się wydymani na kasę i coś czuję że szybko sie to rozejdzie po necie :)