Wpis z mikrobloga

@Saddam_Husajn:

Tak tylko przypominam że ktoś z 170cm wzrostu, zakolami na pół głowy, cofniętą szczęką, wadą wzroku, nadwagą i ubierający się w Croppie nie jest 5/10.


5/10 to przęciętniak czyli średniak bez cech ponadprzęciętnych lub mający kiepskie cechy ale wyrównuje ten brak 1 cechą ponadprzęciętną. Co rok oceniaczka się zaostrza - co dawniej było 7/10 dziś jest oceniane przez kobiety 5/10.
Ale to niestety przeszłość.
Więc zgadzam się, jak ktoś ma
  • Odpowiedz
Co rok oceniaczka się zaostrza - co dawniej było 7/10 dziś jest oceniane przez kobiety 5/10.


@Zly_CzlowiekXD: Nie jest to prawdą. Tylko na tagach lub forach dla inceli tak piszą.

Kobiety dużo bardziej surowiej oceniają wygląd mężczyzn niż kobiet.


@Zly_CzlowiekXD: A mimo to znacznie częściej się widzi pary gdzie laska jest atrakcyjniejsza od kolesia niż na odwrót.

Co do croppa - szczerze? odzież nie ma znacznia


@Zly_CzlowiekXD: Jeżeli ubierasz
SaddamHusajn - >Co rok oceniaczka się zaostrza - co dawniej było 7/10 dziś jest oceni...

źródło: comment_1587862287nx6gSk88bkxD29u3xnoHvc

Pobierz
  • Odpowiedz
@Saddam_Husajn:

Nie jest to prawdą. Tylko na tagach lub forach dla inceli tak piszą.


Jest, zapraszam do blackpill essentials.
Powtarzam nie ma czegoś takiego jak symetryzm w młodych parach.

A mimo to znacznie częściej się widzi pary gdzie laska jest atrakcyjniejsza od kolesia niż na odwrót.


Nie odróżniasz par powstałych przed tinderem czyli 35 latki, nie odróżniasz związków pozorowanych, układowych typu beciak - harpia, albo złapanie na dziecko.
Albo nie umiesz
  • Odpowiedz
@Saddam_Husajn: i nie czepiaj się facetów bo faceci nie interesują się modą i wyglądem, a pracą i innymi takimi.
Kobiety też masowo mają słabe makijaże - my może ubieramy jak klauny ale przynajmniej nie nakładamy na twarz maski klauna lub nie przyczepiamy rzęs, pompujemy ust i walimy tynku by zakryć każdy syf.

Nie ubieramy też podrobionych cleinów i nie wyglądamy jak kopiuj wklej XD

Więc jeśli chodzi o samą modę, to
  • Odpowiedz
@Saddam_Husajn: i szczerze mówiąc nawet jak oglądam te stylówki w tych odzieżówkach to nie widzę by ta moda była jakaś sensowna dla mężczyzn, jakoś damsko to wygląda - jakby to tylko kobiety projektowały te stylówki...

Należy też pamiętać że chłop wyglądający młodo nie powinien ubierać się jak dojrzały mężczyzna - bo to wygląda komicznie jak dziecko udające dorosłego. Trzeb się ubierać jak się człowiek czuje XD
  • Odpowiedz
Jest, zapraszam do blackpill essentials


@Zly_CzlowiekXD: Napisałem że takie rzeczy są na forach dla inceli a Ty mi podajesz link do posta na forum dla inceli.

W młodych parach takich rewelacji nie ma - zawsze laska gorsza od faceta.


@Zly_CzlowiekXD: Nikt poza incelami takich rzeczy nie pisze. To tłumaczy też dlaczego jesteście incelami. Celujecie w laski znacznie powyżej swojej ligi uważając że jesteście na tym samym poziomie, dostajecie kosza za
  • Odpowiedz
@Saddam_Husajn:

Napisałem że takie rzeczy są na forach dla inceli a Ty mi podajesz link do posta na forum dla inceli.


Wiesz jak ty dla mnie teraz wyglądasz? Dałem ci badania konkretnie, a ty jak dziecko zatykasz uszy i śpiewasz tralalala.
Jesteś ignorantem. Blackpill to nie rzeczy tylko dla inceli, lecz konrentne fakty z których używają oskariaty takie jak ty.

Nikt poza incelami takich rzeczy nie pisze. To tłumaczy też dlaczego
  • Odpowiedz